Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prafdy na stronie homeopaci.pl

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-01-2012 13:51balon000 (504 punktów)Prafdy na stronie homeopaci.pl
Ocena 12 na 12
Istnieje (chyba od niedawna) nowy serwis zajmujący się homeopatią.

homeopaci-kropka-pl

Ten niepozorny serwis staje się niezwykle ważnym ogniwem w rozwoju nauki
prezentując niezwykłe prafdy nałkowe zasługujące na nagrodę nobla z absolutnie każdej dziedziny:

-Fizyki - za odkrycie nowego rodzaju przestrzeni:

"materialnej czyli cielesnej i duchowej powierzchni całego życia."

-Chemii - za odkrycie substancji o nazwie "Antydot":

"Ogólnie Antydot jest przeciw środkiem np. po ukąszeniu żmiji może Antydot truciznę zneutralizować."

-Fizjologii lub medycyny - za zidentyfikowanie nowego rodzaju energii potrzebnego do życia:

"siłę życiową która w rzeczywistości jest zawsze uleczalna i potrzebna do funkcjonowania całego organizmu"

-literatury - za wykorzystanie w tekście pisanym nowatorskiej gramatyki i ortografii:

"Tak i nie. Rozważając można powiedzieć nie. Ale, przyjmując leki nie według wskazań homeopatii, można oczekiwać negatywne działanie. "

"jest raczej tylko w szpiytalach homoeptacznych leczona"

-pokojową - za cytowanie Jana Pawła II który jak wiemy ocalił świat przed nuklearnym holocaustem.

-Ekonomii - za rozwój rynku usług elektronicznych przez otwarcie "http://www.homeopaci.pl/Poradnia-internetowa.html" internetowej poradni homeopatycznej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał96 (412 punktów)
>"jest raczej tylko w szpiytalach homoeptacznych leczona"

Zaiste Yoda Mistrz uczył pisać ich.
Ag-nes (2295 punktów)
Selanos (12869 punktów)
Gdybym miał więcej kasy, to wkręciłbym się na wspólnika. Zarabianie na cudzym debilizmie mnie nie odstrasza.

Tak się jednak zastanawiam... dlaczego lekarz w Polsce, opłacany przez NFZ, może zapisywać "leki" homeopatyczne? Przecież to działanie na szkodę pacjenta, jeżeli nie zdrowotną, to finansową.
Frank Holman (5897 punktów)
>Gdybym miał więcej kasy, to wkręciłbym się na wspólnika. Zarabianie na cudzym debilizmie mnie nie odstrasza.
>Tak się jednak zastanawiam... dlaczego lekarz w Polsce, opłacany przez NFZ, może zapisywać "leki" homeopatyczne? Przecież to działanie na szkodę pacjenta, jeżeli nie zdrowotną, to finansową.

U mnie w przychodni robi to, z pełną zdaje się wiarą i przekonaniem, Pani Doktor Dyrektor, co więcej przepisuje to dzieciom, a matkę mojej córki wyzwała, że nie chce brać, tylko dziecko chce chemią truć...
i nie potrafię matki tej - kobiety swej - przekonać, żeby skargę złożyła do Okręgowej Rady czy Izby jakiejś, bo przecież nie będzie sobie w najbliższej przychodni tyłów robić, mimo że jak się jakieś nagłe choróbsko przytrafi, to zwykle i tak prywatnie się zupełnie gdzie indziej jedzie.....
balon000 (504 punktów)
>Gdybym miał więcej kasy, to wkręciłbym się na wspólnika. Zarabianie na cudzym debilizmie mnie nie odstrasza.
>Tak się jednak zastanawiam... dlaczego lekarz w Polsce, opłacany przez NFZ, może zapisywać "leki" homeopatyczne? Przecież to działanie na szkodę pacjenta, jeżeli nie zdrowotną, to finansową.

Może. Są legalne. Minister Zdrowia nie ma nic przeciw.
05-01-2012 11:42 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>Minister Zdrowia nie ma nic przeciw.

A dlaczego miałby mieć, nie są refundowane.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365