VI spotkanie z cyklu Młodzieżowe Spotkania z Medycyną (o poprzednich edycjach więcej tutaj) odbędzie się się 28 lutego, we wtorek. Wykłady będą prowadzone w Atheneum Gedanense Novum - Gdańsk, al. Zwycięstwa 41/42. Plan spotkania: -13.15 Maria Bielecka, uczennica VI LO w Gdyni "Zwierzęta w medycynie" -13.30 Prof. dr hab. med. Jacek Witkowski, kierownik Katedry Fizjopatologii GUMed, przewodniczący Komitetu Immunologii i Etiologii Zakażeń Człowieka PAN: "Starzenie - czy naprawdę takie straszne?" -14.05 Dr n. med. Bogumił Przeździak, lekarz i ekspert w dziedzinie rehabilitacji medycznej, wieloletni dyrektor Gdańskiego Centrum Rehabilitacji: "Rehabilitacja - specjalność medyczna" -14.35 - 15.00 pytania i dyskusja Organizatorami są Zakład Prewencji i Dydaktyki GUMed oraz Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku. |