zamówiłam książki, zrobiłam przelew i ZERO kontaktu
Witam, Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację, że 3 tygodnie po dokonaniu przelewu za zamówione książki nie otrzymał tych książek ani żadnej informacji od Racjonalisty (mimo kilku maili?). Proszę o pilny kontakt!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.