Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polka w półfinale "America's Got Talent"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
14-08-2022 09:57romaro (25211 punktów)Polka w półfinale "America's Got Talent"
Ocena 1 na 1
Lubię prezentować muzyczne występy mało znanych artystów. I tym razem będzie podobnie.
Simon Cowell zachwycił się polską wokalistką! Nastoletnia Sara James awansowała do półfinału „America’s Got Talent"!Ta trzynastoletnia dziewczynka mówi i śpiewa, jakby była o wiele starsza. Ma piękny głos, potrafi go kontrolować. W swojej interpretacji "Lovely" zmieniła całkiem sporo. Nie próbowała naśladować Billie, co odzwierciedla jej zdolności artystyczne jako piosenkarki. Na domiar jest niezwykle pewna siebie jak na swój wiek, przyjazna i piękna.
I jeszcze jedno - Jeśli często oglądacie America's got talent, będziecie pamiętać: piosenka w tle została zaśpiewana przez Grace Vanderwaal. (dziewczyna, która dostała złotego brzęczyka w 2016 roku).
youtu.be/HZb-nym3HhA
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Lubię prezentować muzyczne występy mało znanych artystów. I tym razem będzie podobnie.
>Simon Cowell zachwycił się polską wokalistką! Nastoletnia Sara James awansowała do półfinału
>"America's Got Talent"!Ta trzynastoletnia dziewczynka mówi i śpiewa, jakby była o wiele
>starsza. Ma piękny głos, potrafi go kontrolować. W swojej interpretacji "Lovely" zmieniła całkiem
>sporo. Nie próbowała naśladować Billie, co odzwierciedla jej zdolności artystyczne jako
>piosenkarki. Na domiar jest niezwykle pewna siebie jak na swój wiek, przyjazna i piękna.
>I jeszcze jedno - Jeśli często oglądacie America's got talent, będziecie pamiętać: piosenka w tle
>została zaśpiewana przez Grace Vanderwaal. (dziewczyna, która dostała złotego brzęczyka w 2016
>roku).
>youtu.be/HZb-nym3HhA

Ja też oglądam, a właściwie wybrane fragmenty programów America's Got Talent. Bezcenne zobaczyć, jakimi różnorodnymi talentami dysponują ludzie.

Mnie ostatnio zauroczyła genialna grupa taneczna z Ukrainy; Light Balance. Niesamowite.
www.youtube.com/watch?v=E8Ecz_sntDo
Konowal (6291 punktów)
Mam mieszane uczucia co do tych programów - z jednej strony nieraz fajna rozrywka i ciekawe talenty z drugiej strony (szczególnie piosenkarze) wszystko jest sterowane pod wypromowanie jakieś gwiazdki i okazuje się wszystko wydmuszką . Sara fajnie się prezentuje i życzę jej wielkiej kariery

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365