Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wybory

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-10-2007 09:21placownik (17853 punktów)Wybory
Ocena 1 na 1

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   Widzowie kanału France24 wyniki już znają...

   Można już odpalić fajerwerki!



   Petardy zachowam na dzień zaprzysiężenia rządu bez PiS-u.


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
21-10-2007 23:30 
 Ocena 5 na 7
Gosia (9452 punktów)
"Proszę Państwa, 21 października 2007 roku, około godziny 22.55, w Polsce skończył się kaczyzm"
prokaczystowska_racjonalistka
Cieszę się z wyników wyborów -5 mln. więcej głosów niż 2 lata temu zdobył PiS.

Czekam na "cud" który obiecał Pan Tusk w kampanii.
dziwi mnie nastrój euforyczny na forum www.racjonalista.pl, racjonaliści wierzą w cuda?
jeśli tak dość obłudy i przestańcie się mienić racjonalistami.

CZEKAMY NA CUD PLATFORMO!
22-10-2007 00:05 
 Ocena 2 na 2
siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
Na 3 miliony mieszkań i 'Tanie Państwo' się nie doczekaliśmy i jakoś tego nie zauważyłaś .

'Pamiętam, że kiedy mijaliśmy kościół katolicki, powiedział: - Czy sądzisz, że twój tata jest dobrym chemikiem? Tutaj przerabiają krakersy sodowe na mięso. Czy twój tata potrafi to robić?' - Kurt Vonnegut, 'Hokus Pokus'
22-10-2007 00:56 
 Ocena 4 na 4
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>dziwi mnie nastrój euforyczny na forum...

   Nastrój euforyczny także i mnie jakby dziwił. Koniec kaczyzmu oznacza jedynie tyle, że zamiast wezwania, bym zamknął dziób, usłyszę grzeczne stwierdzenie: "Bardzo przepraszamy, ale twoje zdanie nic nas nie obchodzi". Zawsze to różnica.

   Ale może naprawdę zdarzy się cud. W Polsce wszystko możliwe.
22-10-2007 01:13 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
Wypchaj się... czym tam chcesz,( byle lekkostrawnie, Twoje dobre zdrowie leży mi na mej pompie ssąco-tłoczącej)
Teraz się cieszę, myśleć zacznę o świcie

Pozdrawiam.
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Właśnie odpalam swoje wozidło w kolorze straży pożarnej, jadę w okolice Nowego Sącza, znów na kilka spotkań z czytelnikami. Nazbieram nieco wrażeń wśród ludu.

   Gdy wrócę, pogadamy. Serdeczności.
Mariusz Agnosiewicz
Paweł napisał:

Cytat:
niezależny ogólnopolski i opiniotwórczy dziennik dla kadry
zarządzającej, z państwowym kapitałem, zamieścił artykuł "Powiedzieli
po oddaniu głosu". Wypowiedzieli się sami obiektywni specjaliści:

Abp Życiński, Abp Gocłowski, Bp prawosławny Jakub, Prymas Polski
Glemp, Abp Nycz.

rp.pl/artykul/63930.html

no po prostu jaja jak berety
21-10-2007 19:02 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)

>no po prostu jaja jak berety

Raczej...jak birety.
Gringiewicz (30 punktów)
>Paweł napisał:
> Cytat:
niezależny ogólnopolski i opiniotwórczy dziennik dla kadry
>zarządzającej, z państwowym kapitałem, zamieścił artykuł "Powiedzieli
>po oddaniu głosu". Wypowiedzieli się sami obiektywni specjaliści:
>Abp Życiński, Abp Gocłowski, Bp prawosławny Jakub, Prymas Polski
>Glemp, Abp Nycz.
>rp.pl/artykul/63930.html
>no po prostu jaja jak berety


Wyraźnie napisane: "Opinie duchownych". Nie wiem, gdzie tu jaja widzisz...
Jona
Ja, w tej pozycji będąc, nie potrafię nic olać...Ale, ale...Czyżby to oznaczało, że dziewczynki nie musiały głosować?
placownik (17853 punktów)
>Ja, w tej pozycji będąc, nie potrafię nic olać...Ale, ale...Czyżby to oznaczało, że dziewczynki nie musiały głosować?

   Ależ skądże. Znaczy to tylko tyle, że dziewczynki w porównaniu do chłopców są znacznie bardziej obowiązkowe.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Jona
>   Ależ skądże. Znaczy to tylko tyle, że dziewczynki w porównaniu do chłopców są znacznie bardziej obowiązkowe.

Jasne, że tak. Skoro świt wyfrunęły ze swojej arki do lokalu OKW.

>   Pozdrawiam

Ja również. Serdecznie.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365