Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jest jeszczcze CBA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
22-10-2007 08:52mart (195 punktów)Jest jeszczcze CBA
Uff,odetchnąłem z ulgą,chociaż nie mogę powiedzieć żebym skakał z radości-w przeciwieństwie do mojej żony.Ale dobre i to.Zdziwił mnie natomiast spokój pana premiera(jeszcze).Takie pogodzenie się z przegraną i rycerskie zejście z ringu?Oczywiście krótka przemowa o szerokim froncie jak najbardziej na miejscu i w stylu śp.IV RP.Może udzieliła mi się atmosfera ostatnich dwóch lat bo odnoszę wrażenie, że jeszcze coś łupnie,takie małe łabędzie kwilenie,bo tak jakoś przypomniała mi się niedawna wypowiedź brata swojego brata, iż parę osób z górnej półki PO powinno zostać pozbawionych immunitetu.A CBA przecież nadal pracuje.Jest legalną służbą "do walki z korupcją i układem" powołaną przez PIS.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
> A CBA przecież nadal
>pracuje.Jest legalną służbą "do walki z korupcją i układem"
>powołaną przez PIS.
>

Ja uważam ze jest zabawnie. Bo CBA podlega premierowi. A kto za chwilę będzie premierem?
Założę się, że w tej chwili w CBA panuje popłoch jak w kurniku podczas wizyty lisa

"Wizards don't believe in gods in the same way that most people
don't find it necessary to believe in, say, tables."
Terry Pratchett "Reaper Man"
mart (195 punktów)
Zauważ,że prezydent zgłosił chęć wpływu na tzw. resorty siłowe przy tworzeniu nowego rządu.I tu może być pole do popisu dla pretorian Kaczorów.Może faktycznie coś mają na paru z ważniejszych z PO.Teraz szantaż,trochę zakulisowych rozmów i mamy POPIS.Ja bym się nie zdziwił takim obrotem sytuacji.
Pandorra (1289 punktów)
>Zauważ,że prezydent zgłosił chęć wpływu na tzw. resorty siłowe przy tworzeniu nowego rządu.
Konstytucja mówi wyraźnie kto powołuje ministrow na czyj wniosek. Obstrukcja nie moze trwać wiecznie. Mam nadzieję ....
Balkowski (5685 punktów)
>Konstytucja mówi wyraźnie kto powołuje ministrow na czyj wniosek. Obstrukcja nie moze trwać wiecznie. Mam nadzieję ....
Konstytucja konstytucją, a Jarosław pewnie ma propozycję w stylu "nie zabierajcie mi wszystkich zabawek, bo jak zabierzecie to ja dla każdej waszej ustawy załatwiam prezydenckie veto".

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365