Uff,odetchnąłem z ulgą,chociaż nie mogę powiedzieć żebym skakał z radości-w przeciwieństwie do mojej żony.Ale dobre i to.Zdziwił mnie natomiast spokój pana premiera(jeszcze).Takie pogodzenie się z przegraną i rycerskie zejście z ringu?Oczywiście krótka przemowa o szerokim froncie jak najbardziej na miejscu i w stylu śp.IV RP.Może udzieliła mi się atmosfera ostatnich dwóch lat bo odnoszę wrażenie, że jeszcze coś łupnie,takie małe łabędzie kwilenie,bo tak jakoś przypomniała mi się niedawna wypowiedź brata swojego brata, iż parę osób z górnej półki PO powinno zostać pozbawionych immunitetu.A CBA przecież nadal pracuje.Jest legalną służbą "do walki z korupcją i układem" powołaną przez PIS.
|