Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wróżba jaka czy co?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
23-10-2007 19:23APawłowski (1150 punktów)Wróżba jaka czy co?
Onet w artykule Zulu Gula otworzy pierwsze posiedzenie Sejmudonosi iż to Tadeusz Ross będzie marszałkiem seniorem i T. Ross właśnie otworzy pierwsze posiedzenie Sejmu nowej kadencji. Czy nie traktować tego jako wróżby jakości tego Sejmu? Oby ten skład parlamentu nie wylansował większej ilości kabareciarzy, jeden wystarczy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

J.Szulc (5723 punktów)

A Pan tak zawsze na poważnie?

Pewien prezydent wielkiego, terytorialnie w każdym razie, kraju był aktorem.
Może nie zawsze postanawiał coś wybitnie i mądrze, ale taki ostatni jednak nie był...
Nie oceniajmy przed czasem.

Pozdrawiam.


"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
APawłowski (1150 punktów)
>A Pan tak zawsze na poważnie?
Satyryk w Sejmie to nie ujma, pod warunkiem że zawodowy, gorzej jeśli zacznie się gonitwa śmieszności w tej zacnej instytucji.
>Nie oceniajmy przed czasem.
A możemy mieć obawy?
>Pozdrawiam.
I ja również bardzo
24-10-2007 11:27 
 Ocena 2 na 2
Pandorra (1289 punktów)
>Satyryk w Sejmie to nie ujma, pod warunkiem że zawodowy, gorzej jeśli zacznie się gonitwa śmieszności w tej zacnej instytucji.

A to się jeszcze nie zaczęła???? J mam nadzieję, że teraz się skończy.
Skład zawodowy sejmu jest mi doskonale obojętny, byle posłowie działali z sensem.
nieobecny
Tak sobie czytając twoje posty dochodzę do wniosku, że tobie chłopie najpewniej baby trzeba.
23-10-2007 23:43 
 Ocena 1 na 1
APawłowski (1150 punktów)
>Tak sobie czytając twoje posty dochodzę do wniosku, że tobie chłopie najpewniej baby trzeba.
Poważna i głęboka analiza. A ja zachodziłem w głowę cóż że takiego się ze mną dzieje a to nie w głowie przyczyna. Teraz jak mam diagnozę to reszta wydaje sie błaha.
Piotrek Karwala (451 punktów)
To wróżba lepszej jakości, bo tym razem zatrudnili profesjonalistę.

Precz z poezją podczas merytorycznej dyskusji!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365