 - jeszcze jeden gotów do dyskusji, ale nie do pisania...po polsku do Polaków. A załóżże jakieś Forum dla wyznawców Allacha! W tym kraju istnieje ustawa o języku polskim, wiesz? I nawet Allach "wymięka" w tej kwestii.
Jestem człowiekiem. Znaczy to, że jestem spełniającym się zadaniem świata. J.Stachniuk
|