Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nijak bez Bab.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-03-2010 08:31Adamiak (36436 punktów)Nijak bez Bab.
Ocena 12 na 12
Choćby piorun strzelił w tęczę,
choćbym miał się zakląć w stożab,
to za swoje słowa ręczę:
ni ma zim...hm, świata bez tych BAB.






Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

gama (1062 punktów)
>ni ma zim...hm, świata bez tych BAB.

Adam ujrzawszy, że Ewa jest naga, innego raju już się nie domaga. (Sztaudynger)
08-03-2010 10:07 
 Ocena 6 na 6
plodzien (7378 punktów)
>> ni ma zim...hm, świata bez tych BAB. >
> Adam ujrzawszy, że Ewa jest naga, innego raju już się nie domaga. (Sztaudynger) >

Z Ewy w zasadzie jest fajna babka,
Lecz po cholerę jadła te jabłka?
Diabeł czy co - tak ciągle ją kusi,
Że wziąć do buzi coś zawsze musi?
08-03-2010 10:43 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>Z Ewy w zasadzie jest fajna babka,
>Lecz po cholerę jadła te jabłka?
>Diabeł czy co - tak ciągle ją kusi,
>Że wziąć do buzi coś zawsze musi?

Tak, to diabelska sztuczka niechybnie,
że Ewa zawsze do żucia coś zdybie,
więc lepiej, gdy w sobie ma coś z Adama,
niż ma słodycze chłonąć od rana.
08-03-2010 11:34 
 Ocena 6 na 6
plodzien (7378 punktów)

Taka idea mię się wyśniła:
By Ewa damą na balu była,
W łóżku - heterą, co by kusiła,
I żeby w kuchni się sprawdziła.

Gorzej, gdy myli te kolejności:
I jak hetera zabawia gości.
W kuchni jak dama traktuje garnki,
W łóżku mentalność ma kucharki.


08-03-2010 12:05 
 Ocena 5 na 5
gama (1062 punktów)
>>Diabeł czy co - tak ciągle ją kusi,
>>Że wziąć do buzi coś zawsze musi?
>Tak, to diabelska sztuczka niechybnie,
>że Ewa zawsze do żucia coś zdybie,
>więc lepiej, gdy w sobie ma coś z Adama,
>niż ma słodycze chłonąć od rana.

A nie lepsza byłaby strofa taka
gdyby zamiast z Adama miała z ...?
08-03-2010 11:24 
 Ocena 6 na 6
gama (1062 punktów)
>Z Ewy w zasadzie jest fajna babka,
>Lecz po cholerę jadła te jabłka?

Ona je jadła, bo odkryć chciała,
że ma kawałek fajnego ciała.
I ta myśl spadła na nią jak zawał,
że Adaś także ma ciała kawał.
(gama)
obcy gatunek (907 punktów)
Dziwne Istoty, żyjące na tej planecie, a zwane: kobietami - są urocze, kapryśne i bywają okropnymi złośnicami.
Życzę, tym Dziwnym Istotom, jak najczęściej uśmiechniętej buźki i dużo weny twórczej, do kolorowania planety na której żyją, różnymi pięknymi barwami.
Celtyk (3337 punktów)
Każda babka mnie zachwyca, nawet gdy to czarownica
(Sztaudynger)

Ukochana kobieta to taka, przy której zapomina się o wszystkich babskich wadach
(Magdalena Samozwaniec)

Litterae non erubescunt. *//* Cyceron *//*

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365