Zapraszamy wszystkich sympatyków i członków oddziału oddziału warszawskiego i nie tylko na zebranie. Data : 2 kwietnia , 18-21 Miejsce : ul.Zygmunta Glogera 3 m.1 Warszawa Opis: Kolejne zebranie dla członków (przypomina się członkom że zebrania są dla nich więc proszę z nich korzystać) na którym chcielibyśmy poruszyć takie tematy jak promocja psru , młodzieżówka racjonalistyczna , sprawy formalne oddziału i inne tematy których lista pojawi się około tydzień przed zebraniem.
Oczekujemy żeby członkowie pojawili się w dużej ilości jako że mamy do omówienia kilka ważnych spraw formalnych więc do zobaczenia wszystkim w poniedziałek 2.
Michał Michałowski Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów Warszawa |