Witam, Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w Krakowie - w piątek, 23 marca o godzinie 18.30 w lokalu Stowarzyszenia Pokolenia, ul Wawrzyńca 15 (na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej). W programie: - Zamierzenia na kwiecień maj i czerwiec. - Informacje o KPiŚ-iu ( kpis.pl/). - Dalsze plany. - Podsumowanie krakowskiej Manify oraz akcji anty-ACTA. - Przypomnienie ogólnoskładkowe. - Wolne wnioski racjonalne (i te nieco mniej racjonalne też  ). Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/320776481313853/Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy! Pozdrawiam, ARG |