Racjonalista - Strona głównaDo treści
Scenariusz/Film

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-03-2010 12:24piątek (1035 punktów)Scenariusz/Film
Ocena 1 na 1
Witam,
szukam, ludzi, kontaktów, którzy pomogliby mi w napisaniu scenariusza pełnometrażowego filmu fabularnego. Film miałby charakter mocno antyklerykalny. Mam pomysł i mocny zarys fabuły, ale nie mam doświadczenia w pisaniu scenariuszy i nie do końca ufam swoim umiejętnościom w tym zakresie. Formę rekompensaty za pomoc omówimy osobiście.
Szukam Producentów, scenarzystów etc. Jeżeli znacie kogoś lub sami piastujecie owe funkcje to proszę o pomoc.
mail moc.liamg@kenoegrus
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kowalska (14008 punktów)
>Witam,
>szukam, ludzi, kontaktów, którzy pomogliby mi w napisaniu scenariusza pełnometrażowego filmu
>fabularnego.

   Kurczę, ja tylko pornusy, ale popytam w branży, może są jacyś ambitni, tylko ukryci.
25-03-2010 04:11 
 Ocena 3 na 3
Psyk (14071 punktów)
A ambitnych pornusów nie kręciłaś? Np. "Nimfomanki osiem"? To jest dopiero kino moralnego niepokoju...

To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
25-03-2010 14:55 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>A ambitnych pornusów nie kręciłaś? Np. "Nimfomanki osiem"? To jest dopiero kino moralnego niepokoju...

   Jak miałam kręcić ambitne pornusy, skoro wyrzuciłeś mnie z castingu. Jeszcze się darłeś na cały korytarz za mną: Masz za małe cycki Kowalska żeby grać w moich produkcjach!!!
25-03-2010 15:06 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
Kowalska nie wywołuj skandalu. To tajemnica reżyserska! Przysięgałaś, że nie powiesz.

To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
spray (5875 punktów)
>Mam pomysł i mocny zarys fabuły, ale nie
>mam doświadczenia w pisaniu scenariuszy i nie do końca ufam swoim umiejętnościom w tym zakresie.
I słusznie.

>Formę rekompensaty za pomoc omówimy osobiście.
Urocze.

>Szukam Producentów, scenarzystów etc. Jeżeli znacie kogoś lub sami piastujecie owe funkcje to
>proszę o pomoc.
Jeszcze lepsze.
25-03-2010 00:00 
 Ocena 2 na 2
Abdu (1208 punktów)
>I słusznie.
>Urocze.
>Jeszcze lepsze.

Nie ma co szydzić. Nawiązanie dobrych kontaktów to duża część sukcesu w przedsięwzięciu. A gdzie szukać kontaktów do filmu antyklerykalnego, jeśli nie tu?

Kto wie - ten pomysł na scenariusz może być genialny, błyskotliwy, rewo- i rewelacyjny. Może być też do kitu. Oczywiście we współpracy z kimś nowym jest ogromne ryzyko porażki już na starcie, ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
25-03-2010 00:17 
 Ocena 6 na 6
Kowalska (14008 punktów)
>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.

   Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!
25-03-2010 00:30 
 Ocena 4 na 4
Abdu (1208 punktów)
>>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
>    Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!

Zajechało archeonekrofilią...
25-03-2010 00:36 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>>>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
>>    Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!
>Zajechało archeonekrofilią...

   U nas na planie nie takie cuda odchodzą. A cuda przy takiej produkcji ważna rzecz.
25-03-2010 04:15 
 Ocena 5 na 5
Psyk (14071 punktów)
>>(...)ale kto nie próbuje, temu bozia nie daje. Od czegoś trzeba zacząć.
>    Antyklerykalny film gdzie bozia daje? Ja w to wchodzę!
>
Gdzie Ty Kowalska tam ja Kowalski. Jak chcesz się na kogoś nadziać to ja też wchodzę.

To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
25-03-2010 20:32 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Gdzie Ty Kowalska tam ja Kowalski.

   Ubi tu Caius, ibi ego Caia.

No, to przyklepane.
pavvel (8272 punktów)
Przepraszam, ale dowcipy to nie w tym dziale się zamieszcza.

Edit: Teraz juz w tym
Psyk (14071 punktów)
To trochę tak jakbyś napisał, że szukasz organizatora trasy koncertowej po Europie, bo do dyktafonu w komórce zaśpiewałeś swoją piosenkę.

To, że sobie coś wymyśliłeś i masz nadzieję za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Przenoszę wątek do odpowiedniego działu.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

> Przenoszę wątek do odpowiedniego działu.
A w którym dziale wątek ten założono?
.
25-03-2010 18:45 
 Ocena 2 na 2
pavvel (8272 punktów)
>> Przenoszę wątek do odpowiedniego działu.
>A w którym dziale wątek ten założono?

No to teraz wiem dlaczego dostałem minusa

O ile pamiętam, to Kultura.
rexus (2343 punktów)
A czy to ma być komedia?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365