Witam Serdecznie
Czytam racjonalistę od ponad dwóch lat jednak nigdy nie udzielałem się na forum, więc nie wiem czy pisze w dobrym wątku..
Otóż ciekawy jestem czy były organizowane spotkania, bądź chciałby ktoś z czytelników i obecnych tu racjonalistów spotkać się na piwku w Rzeszowie. Wiem, że jest to specyficzny region bo podkarpacie to bastion PISu i trochę ciemnoty, ale ufam iż jest sporo osób, którzy chcieliby zmienić mentalność ludzi tu mieszkających albo poniekąd wpłynąć na szerzenie racjonalnych idei...Poza tym chętnie podyskutowałbym z ludźmi o zbliżonych poglądach bo trafić w tym rejonie na taką osobę to jak być ślepą kurą i znaleźć ziarno...
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o komentarze...
ps. Z góry przepraszam jeśli napisałem to w złym dziale
Pozdrawiam Zonder |