Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wymiana pogladow

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
26-01-2003 00:04AdamWymiana pogladow
Bardzo się cieszę, że znalazłem Waszą stronę. Tego mi właśnie było potrzeba, bo już myślałem że jestem sam w swoich poglądach a zerkając na dyskusje w telewizji Puls planowałem wystąpić o paszport, bo chyba nie jestem Polakiem skoro też nie katolikiem.
Na codzień nie mam możliwości wymiany poglądów ani nawet ich przedstawienia. Czy za pośrednictwem Pana strony jest możliwość wymiany poglądów z innymi "racjonalistami"?Pozdrowienia
Adam
(inżynier z wykształcenia, wolnomyśliciel z przekonania)


Mariusz Agnosiewicz
Oczywiscie istnieje mozliwosc wymiany pogladow:
1. na forum mozna brac udzial w dyskusjach oraz inicjowac nowe tematy
dyskusji
2. przez system poznawania sie miedzy czytelnikami racjonalisty. przede
wszystkim nalezy w tym celu sie zarejestrowac. Zreszta pisalem o tym w ostatnim Biuletynie Racjonalisty:
----
# Poznaj racjonalist(-k)e
Webmaster zaaplikowal nowa funkcje dla serwisu: mozesz poznac - w sposob
zapewniajacy standardy anonimowosci - wsrod naszych czytelnikow osobe/osoby,
ktore odpowiadaja Twoim oczekiwaniom - moze to byc poczatek nowej ciekawej
znajomosci i wymiany listow.
Nim jednak w pelni to ruszy KAZDY kto zyczy sobie miec taka mozliwosc,
powinien sie zalogowac i uzupelnic pewne pola w edycji swojego konta
czytelniczego (wsrod danych Twojego konta w szczegolnosci warto wiec teraz
uzupelnic te czesc, ktora dotyczy Twoich zainteresowan, warto tez wpisac
wiek i miasto, gdyz czesc z pewnoscia bedzie korzystac rowniez i z tego
klucza). Dzieki temu inny czytelnik, ktory wytypuje w "poszukiwaczu"
"warunki" osobowe, ktore spelnisz, bedzie mogl przeslac Ci wiadomosc email,
nie znajac Twego adresu, za automatycznym posrednictwem naszego serwisu -
otrzymujac taki list nic nie ryzykujesz - jesli list nie wyda Ci sie
interesujacy skasujesz go i nadal jestes anonimem. Jednak wstepna selekcja
cech i zainteresowan uprawdopodabnia jednak to, ze mozesz otrzymac
...interesujacy Cie list od interesujacej Cie osoby Aktualnie potencjalna
baza tych osob wynosi ok. 650, tyle bowiem dotad zalozono kont czytelniczych
w Racjonaliscie. Zatem jesli ktos z subskrybentow chcialby z tego korzystac,
a nie posiada konta powinien sie zarejstrowac:
www.racjonalista.pl/index.php/s,6
Jesli ktos ma juz konto wystarczy, ze sie zaloguje i uzupelni dane:
www.racjonalista.pl/index.php/s,5
(nastepnie nalezy przejsc do Edycji danych ktora jest m.in w stopce strony
oraz na gorze).
Radzimy tymczasem wstrzymac sie jeszcze z dwa tygodnie z korzystaniem z
poszukiwania - nim wieksza ilosc osob bedzie "widoczna" dla "poszukiwacza"
(system poszukiwania jest dostepny po zalogowaniu).

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365