Racjonalista - Strona głównaDo treści
przeszczep organow

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
03-04-2003 21:20nieeeeeeeewiemprzeszczep organow
stereotyp.....dlaczego to kobieta musi miec piersi??
ja tez mialem piersi....
wspaniala sliczna pare
znalazlem je wsrod skrzekow zabiej podniety
wazylem je w rekach
dotykalem i ogladalem z kazdej strony...
czulem sie kims
stalem na piedestale wynioslej dumy
ale...bylem...inny?
nie taki sam jak oni...
roznilem sie, wytykali mnie
nienawidzili, nietolerowali...
dlaczego zabili moja swiadomosc?...
odobrali mi je....odebrali..mi moje piers
dlatego ze bylem inny...
niestereotypowy.....
.........................
....................
przeraza mnie ludzka tolerancja...
jej kompletny brak
pomyslcie o tym czesciej niz myslicie kiedykolwieg
PS. to nie jest WIERSZ!!!
STOP NAZIZMOWI!!!

Książę
Niech żyje wszystko!!!
jak filozof moze być przeciw czemukolwiek?co filozofa obchodzi - co jest,kiedy zadaniem filozofa jest patrzenie w przyszłość.
Dlaczego filozofie sprowadzasz DO ROLI RECENZJI i poszukiwania negatywów.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365