Bardzo mi przykro. Że cenzura na forum Faktów i mitów zabroniła mi pisać. Napomknę tylko, że: Nie używam inwektyw Piszę kąśliwie, ale nikomu nie ubliżam. Trudno nie chcą mnie na tym forum, nie będę się prosił. Dziękuję bardzo. Żegnam państwa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Bardzo mi przykro, że cenzura na forum Faktów i mitów zabroniła mi pisać. >Żegnam państwa. Jeszcze momencik, nie śpiesz się. Mógłbyś sprecyzować o co chodzi. Nie wiem, do czego mam się odnieść.
Pozdrawiam - Zbyszek Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie...