Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zwrot postów użytkownika witwos

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
18-07-2008 00:24nabuko (673 punktów)
(zablokowany)
Zwrot postów użytkownika witwos
Zgodnie z życzeniem oddaje posty.

#28
17-07-2008 20:25 *.chello.pl
witwos (526 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (287) Odp: Wszechświat - czy zaprojektowany?
>P.S: Mam kolegę doktora astronomii. Czy będzie użyteczny?

W żadnym wypadku. Nabuko i tak go wytnie. No chyba, że...,

>Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie...

Chodzi o to niebo co nad Twoją głową.
Odpowiedz.. Oceń na [+] [-] Zgłoś nadużycie | Usuń

------------------

#29
17-07-2008 20:53 *.chello.pl
witwos (526 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (287) Odp: Wszechświat - czy zaprojektowany?

>Właściwie to nie chodziło o niesmak, po prostu łudzę się jeszcze, że coś wyjdzie z wzniosłych założeń tego wątku. Zwykłe stopniowanie restrykcji, ostrzeżenia dla witwosa i dokowskiego, to za trzecim razem wypadało już wyciąć.
>Chciałem pokazać, że robię, to co obiecałem, czyli wycinam posty nic nie wnoszące do tematu.

Po co mnie wywołujesz?

Nic nie wyjdzie, już Ci o tym napisałem. Ostrzegać możesz swoje dzieci, żonę, teściową i dokowskiego, jak się na to zgadza. Ja się na żadne Twoje ostrzeganie nie wyraziłem zgody. Na usuwanie moich postów też nie.

Kto ocenia co wnosi, a co nie do tematu, Ty? A jakie masz do tego kompetencje? Mianowałeś się Wielkim Cenzorem?

>Tylko sam już nie wiem, czy jest sens dbać o porządek, jeśli nie ma z czego wybrać. Oprócz mojego pierwszego nieskończonego postu właściwie powinienem usunąć wszystko. Jeszcze nikt nic wartościowego nie dodał do tego co napisałem,

Nim zacząłeś to tworzyć napisałem Tobie o braku sensu. Sugerowałem założenie osobnego forum. Wynik takiej dyskusji także jest znany.

Cyt:
"Próbować można, nawet trzeba, choć finał jest łatwy do przewidzenia. Jeden będzie udowadniał. że wszystkim rządzą prawa fizyki i inteligentnego Kreatora nie ma, drugi się z tym nie zgodzi i zapyta, skąd się te prawa wzięły? Tu racjonalna rozmowa dobiegnie końca. Zaczyna się metafizyka. Taka dyskusja Dawkinsa z Hellerem."

Ale próbować zawsze można.

Pozdrawiam

------------------

#29
18-07-2008 00:17 *.chello.pl
witwos (529 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (288) Odp: Wszechświat - czy zaprojektowany?
>Zwykłe stopniowanie restrykcji, ostrzeżenia dla witwosa i dokowskiego, to za trzecim razem wypadało już wyciąć.
>Chciałem pokazać, że robię, to co obiecałem, czyli wycinam posty nic nie wnoszące do tematu.

Jeszce raz pytam: Po co mnie przywołujesz. Jak już to robisz to zostaw moją odpowiedź.
Spójrz o czym teraz piszesz z innymi. To ma być merytoryczna dyskusja na poziomie. Jak już usunąłes to wypada zostawić w tym miejscu o tym informację

Proszę o zwrot moich postów. Są moja własnością.
Odpowiedz.. Oceń na [+] [-] Zgłoś nadużycie | Usuń

---------------------

#30
18-07-2008 00:18 *.chello.pl
witwos (529 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (288) Odp: Wszechświat - czy zaprojektowany?
>Witam.
Moderacja! Moderacja OVER!!

W tym miejscu był mój post. Gdzieś tam był drugi. Ktoś mi ukradł post.

Czy jest to noc znikających postów?

Uprzejmie proszę o odnalezienie moich postów i ich zwrot. Znając tego co kosi cudze posty, ten też zniknie.
Mam jednak nadzieję, że jakiś moderator o trzeźwym umyśle, zdąży to przeczytać.

Moje posty są moje. Nie życzę sobie, żeby każdy komu się zechce ,sobie je zabierał. Proszę o zwrot
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5
#61
22-07-2008 18:48
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)Odp: Zwrot postów użytkownika witwos

   Informuję, że decyzją kolegium moderatorów, w tym wątku Twoje kompetencje do kasowania wypowiedzi zostają zawieszone. W związku z tym każda skasowana przez Ciebie wypowiedź zostanie przywrócona, a kasowanie kolejnych wypowiedzi będzie potraktowane jako podważanie decyzji moderatorów.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli

#62
23-07-2008 07:52
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi J.S.

>I racja! Chuj kładź
>
Nie podlizuj mi się Pan, bo to i tak nic Panu nie pomoże.
Adam Barycki

#63
23-07-2008 07:59
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi nabuko
>każdy pierwszy lepszy "gość" może zrobić z tematu sieczkę
>
Książki pewnie nie napisał Pan z obawy, że pójdzie na przemiał.
Adam Barycki

#64
23-07-2008 08:15
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi placownik
>kasowanie kolejnych wypowiedzi będzie potraktowane jako podważanie decyzji moderatorów.
>
A czy istnieje możliwość usunięcia przeze mnie Pańskiej wypowiedzi i czy poniósłbym poważne konsekwencje za taki czyn?
Adam Barycki

#65
23-07-2008 08:25
 Ocena 2 na 2
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi nabuko

>A ja już Ci wierzę, że potrafiłabyś z sensem i na poziomie odpowiedzieć.
>
Masz Pan szczęście, że chleję na okrągło i nie miałem ochoty czytać pierdół.
Adam Barycki

#66
23-07-2008 08:44
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi placownik
>Może szykuje materiały na temat rzekomości Globalnego Ocieplenia?
>
A po jaką cholerę mam coś szykować skoro Pan nie umie czytać co piszę wyraźnie. "Globalne ocieplenie nie jest rzekomością, rzekomością jest twierdzenie, że spowodowane jest emisją przemysłową CO2." Trudne zdanie, nie wiadomo komu i kto rower ukradł. Robienie ze mnie wariata, tak jak złodziejki z Pani sagittarius , nie jest wynikiem Pańskiej głupoty, a bezczelności w propagowaniu mitów.
Adam Barycki

#67
23-07-2008 08:54
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
W odpowiedzi witwos

>To prawdziwy racjonalista. Jak udowodni to wygra samochód, swój własny.
>
A żebyś Pan wiedział, na tym forum mogę absolutnie wszystko udowodnić i przeciwieństwie do wszystkich "racjonalistów mitologicznych", jestem racjonalistą bez przymiotnikowym.
Adam Barycki

#68
23-07-2008 09:41
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zwrot postów użytkownika witwos
>A nie mówiłem, że tak właśnie będzie?
>
No właśnie. I znowu Częstochowa.
Adam Barycki

1 2 3 4 5

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365