>>Nie rozumiem, co masz na myśli >Człowiek młody nie zastanawia się nad bezpieczeństwem, to chyba wiesz? Nie, człowiek głupi się nie zastanawia nad niebezpieczeństwem. Młodzi ludzie to nie są bezrozumne małpki, które myślą tylko o zabawie. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów ( jedzie po pijanemu ) to jest głupi, bez względu na wiek.
Nie uważam, żeby wiek był jakimkolwiek usprawiedliwieniem.
|