Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obłuda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-07-2003 20:35MaślińskiObłuda
Tyle słyszę o tz. wolnej Rzeczypospolitej i o tym jak to ludzie podniesili głowy.
Nic obłudniejszego,jestem inicjatorem Komitetu Pomocy Dzieciom Palestyny,szukałem wsparcia i cisza. Tylko bardzo, bardzo nieliczni życzą mi powodzenia ale jakże w skrycie.
To że milczą media to próbuję zrozumieć, mogą zabrać koncesje a inni?.
Staram się nawiązać kontakt proponując wspułpracę oraz wsparcie i w narodzie gdzie używa się hasła "Wszystkie dzieci są nasze" mam tylko ciche wsparcie kilku osób które i tak boją się własnego cienia. W tym kraju można zajmować się Afryką, Czeczenią, ale nie Palestyną. To temat tabu. Boją się bo rządzi tz. żydo-komuna chłopcy PZPRu
A co z komitetem? Jestem na etapie sporu z MSWiA od kilku miesięcy towarzystwo bezkarnie łamie wszystkie prawa z konstytucją łącznie art.58oraz32
Zapraszam na str.http:republika.pl/dzieci_palestyny poczta na str.zablokowana kontakt tel. lub lp.pw@bobpiv Bogusław Maśliński

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365