Od niedawna mamy system datowania świeżego posta przez określenia "dziś" - "wczoraj" - "przedwczoraj". Niby po nowemu powinno być łatwiej - wszak program odnosi datę do realnej dzisiejszości - ale już na styku doby nie możemy oznaczeniom ufać i zachodzi konieczność odświeżania strony. M.in. dlatego wolę tradycyjne daty. .
|