Czy nie można nieco zwiększyć liczby działów Forum? Sądzę, że przydałoby się dodanie takich działów jak "Historia" i "Sprawy międzynarodowe" oraz "Inne" (dla wątków nie pasujących do żadnego z działów)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Czy nie można nieco zwiększyć liczby działów Forum? Sądzę, że przydałoby się dodanie takich działów >jak "Historia" i "Sprawy międzynarodowe" oraz "Inne" (dla wątków nie pasujących do żadnego z >działów)
"Historia" byłaby jak najbardziej na miejscu. Nie wiem, czy potrzeba "Spraw międzynarodowych", bo przecież trudno tworzyć nową kategorię tylko dlatego, że jakaś sprawa może mieć wymiar wykraczający poza jeden kraj. W dodatku na tym forum to były już poruszane nawet "sprawy międzygalaktyczne", "sprawy zaświatowe" i wiele innych spraw.