Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dostęp do wątku.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
15-12-2008 16:03jad11 (18783 punktów)Dostęp do wątku.
Ocena 1 na 1
Chciałem przejrzeć nowy wątek na forum "Mój pierwszy raz" i pokazało mi się takie ło:

Mój pierwszy raz.

Czytałeś(aś) już ten wątek.

Nie posiadasz uprawnień do oglądania tego wątku.
Jeżeli sądzisz, że powinieneś(aś) mieć, zaloguj się.
Dział niedostępny.

[Pokaż: Wypowiedzi od ostatniej wizyty Moje wypowiedzi Moje wątki Obserwowane wątki
Otwarte wątki Twoja galeria Indeks wątków Szukaj na Forum Kontakty Ranking ]

Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów

Jesteś zalogowany jako jad11


Dlaczego mam dostęp do innych wątków a do tego nie? I co powinienem zrobić by mieć ten dostęp?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szperacz (2861 punktów)
>Chciałem przejrzeć nowy wątek na forum "Mój pierwszy raz" i pokazało mi się takie ło:

> Mój pierwszy raz.
>Czytałeś(aś) już ten wątek.
>Nie posiadasz uprawnień do oglądania tego wątku.
>Jeżeli sądzisz, że powinieneś(aś) mieć, zaloguj się.
>Dział niedostępny.
>[Pokaż: Wypowiedzi od ostatniej wizyty Moje wypowiedzi Moje wątki Obserwowane wątki
>Otwarte wątki Twoja galeria Indeks wątków Szukaj na Forum Kontakty Ranking ]
>Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
>Jesteś zalogowany jako szperacz


>Dlaczego mam dostęp do innych wątków a do tego nie? I co powinienem zrobić by mieć ten dostęp?

Mnie spotkało to samo
placownik (17853 punktów)

   Dział "Dyskusje o moderacji" jest przeznaczony dla moderatorów. Moderatorzy obmyślają w nim najlepsze sposoby na tępienie niepożądanej krytyki, kneblowanie niepokornych, zniechęcanie dociekliwych, czyli najogólniej mówiąc, walkę z wolnym słowem.

   To naprawdę bardzo nieciekawy dział...

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
15-12-2008 18:35 
 Ocena 4 na 4
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>   To naprawdę bardzo nieciekawy dział...

   Żądam nieograniczonego dostępu do tego nieciekawego działu.
   
15-12-2008 20:47 
 Ocena 2 na 2
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
To może go jakoś ukryć, żeby był widoczny tylko dla uprawnionych? Jakoś tak niesympatycznie wygląda wątek niby na ogólnym forum a niedostępny.
jad11 (18783 punktów)
Cytat:
>To może go jakoś ukryć, żeby był widoczny tylko dla uprawnionych? Jakoś tak niesympatycznie wygląda wątek niby na ogólnym forum a niedostępny.


Podpisuję się pod tą prośbą.
keymak (3379 punktów)
> Podpisuję się pod tą prośbą.
Również się podpisuje.

Przy okazji chciałbym podziękować Małgorzacie za świetną robotę.
Zawsze mnie dziwiło dlaczego właśnie to forum jakoś tak łatwiej i przyjemniej się czyta. Teraz już znam przyczynę.
Choć podejrzewam że to nie tylko zasługa Małgorzaty, ale facetom dziękować nie będę

Pozdrawiam.
16-12-2008 18:20 
 Ocena 2 na 2
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>facetom dziękować nie będę

   Wystarczy podziękować jednemu. To Placownik tyra tu na okrągło.
   
jad11 (18783 punktów)

Cytat:
>   Wystarczy podziękować jednemu. To Placownik tyra tu na okrągło.


Może nie tylko on ale faktycznie, nie ujmując nikomu, w mojej głowie słowa moderator i Placownik funkcjonują zamiennie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365