Nie wiem czemu, ale nijak nie mogę ustawić sygnaturki na forum. Dodawałem stopkę w profilu i nadal jej nie ma. Co może być przyczyną? To dość dziwne, bo korzystałem już z wielu skryptów forów i nigdy nie miałem z tym problemów, no ale to w końcu autorski skrypt.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Dziwna sprawa, nie mogę jakoś takiego problemu powtórzyć. Wyślij mi prywatnie jakieś szczegóły, przeglądarka, system itp. może to jakiś problem z sesją.