> Zasady działu:> W poddziale Projekt Przebudzenie mogą zamieszczać wpisy tylko Makbet i polikopolik, reszta wpisów będzie usuwana i karana ustrzeżeniem. Ponadto wszystkie tematy będą zamykane, komentarze możecie zamieszczać w odrębnym temacie.Zajrzałem tudzież obejrzałem. Najbardziej podobały mi się powyższe, krótkie a treściwe zasady działu. Rozumiem, że projekt ma bezapelacyjnie i do samego końca oświecić zbłąkane duszyczki. Rzecz jasna w jedynie słusznej ateistycznej wierze. A czy wiara ta również zezwala na ufność w małe zielone ludziki z antenkami zamiast uszu i z przepięknymi elfimi oczętami? Sądząc po tematyce portalu, tak. Zatem pozostanę tu. Na Racjonaliście. Za pisanie głupot nikt mi przynajmniej nie da bana. Co najwyżej "-". Który również Wam, drodzy Nawiedzeni, stawiam.  Bez pozdrowień za to z wiarą w waszą pokorę. Mniej pychy mili Ludkowie. Mniej pychy. JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|