Czy portal młody.racjonalista.pl jest zależny od Racjonalisty, tzn. czy administracja Racjonalisty ma na niego wpływ, czy może jest niezależną inicjatywą? Chciałem zwrócić uwagę, że na tamtejszym forum panuje okropny burdel, moderatorzy olewają swoje obowiązki, w każdym wątku jest śmietnik. Nieco dziwi ten cały bałagan, bo w porywach dyskutują ze sobą trzy osoby, nie więcej. Jeżeli Racjonalista ma wpływ na Młodego Racjonalistę, to należy niezwłocznie z tego wpływu skorzystać, albo uznać projekt za niewypał i to sobie darować. Raczej nie zachęca do racjonalizmu, poziom dyskusji jest niski, bo dyskutantów niewielu, a syf odstrasza ewentualnych nowych użytkowników.
|