Na forum istnieje opcja ignorowania wypowiedzi użytkownika. Można wiedzieć po co? Pomimo komunikatu Wypowiedzi tego czytelnika są przec* Ciebie ignorowane. Nie widzisz ich na Forum, widzę je. Funkcja nie działa, czy może nie uświadamiałam sobie do tej chwili, że posiadam "dar widzenia"?
*pisownia oryginalna |