Za dziesięć lat będzie tak mocna jak dzisiaj USA. No może przesadziłem. No może za piętnaście. No może przesadziłem. Ale na pewno za dwadzieścia!!!!!!!!!!!!!!! Amen.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>>Za dziesięć lat będzie tak mocna jak dzisiaj USA. >Będzie. Gospodarczo, militarnie, demograficznie?. Ale o czym chcesz podyskutować? O 2 w nocy, to najlepiej dyskutuje się o najważniejszych sprawach, czyli o d...pie Maryny.