Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Proszę Boga Wszechmogącego..."

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
22-01-2009 17:46Madman (7811 punktów)"Proszę Boga Wszechmogącego..."
Ocena 9 na 9
Wracam do domu jakoś po 17, odpalam TV i trafiam w Teleexpress. I pierwsze, co widzę i słyszę, to pan Andrzej Czuma na tle polskiej i europejskiej flagi, mówiący: "Proszę Boga Wszechmogącego, aby wzmocnił moje słabości i abym był użytecznym członkiem rządu." Wzmocnił słabości... Hmm... Chce, żeby jego słabości były jeszcze mocniejsze?
Miejmy nadzieję, że "Podobno Wszechmogący" akurat dziś nie oglądał Teleexpressu...
Dobrze, że pan Czuma dla większej pewności nie poprosił jeszcze o pomoc Allaha, Zeusa i Wisznu z resztą ekipy... Bo jakby się oni wszyscy naraz postarali, żeby był lepszym ministrem sprawiedliwości, to byłoby groźnie. Brrr...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Roman Czarnota-Bojarski (831 punktów)
> Dobrze, że pan Czuma dla większej pewności nie poprosił jeszcze o pomoc Allaha, Zeusa i
> Wisznu z resztą ekipy... Bo jakby się oni wszyscy naraz postarali, żeby był lepszym
> ministrem sprawiedliwości, to byłoby groźnie. Brrr...

Jakby się wszyscy zebrali to byłoby jak z tym rosyjskim mużykiem* wsiadający na konia:
- Święty Mikołaju pomóż!
I nie dał rady
- Święty Aleksandrze pomóż!
I nie dał rady
- Wszyscy święci pomóżcie!!!
I wylądował po drugiej stronie
Zbiera się z ziemi i mruczy
- Dzięki, ale nie wszyscy naraz...

*http://www.slownik-online.pl/kopalinski/A50B5509F9A27633C12565DF004C26DD.php

Wielu ludzi szybciej umrze, niż pomyśli. I wielu tak umiera. Bertrand Russell
plodzien (7378 punktów)
> Wzmocnił słabości... Hmm... Chce, żeby jego słabości były jeszcze mocniejsze? >
>Miejmy nadzieję, że "Podobno Wszechmogący" akurat dziś nie oglądał Teleexpressu... >

Eee. Wszechmogący pomoże jak zwykle. Czyli nie pomoże. I Czuma będzie ministrem słabym w sam raz.
lotrek (14275 punktów)

>Dobrze, że pan Czuma dla większej pewności nie poprosił jeszcze o pomoc Allaha, Zeusa >i Wisznu z
>resztą ekipy...

hi hi...skąd wiesz jakiego boga prosił? Każdy z nich może być wszechmogący
Szkoda, że nikt na jakiejś konferencji prasowej ministra Czumy, nie ośmieli się o to zapytać

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Patryk Patucha (745 punktów)Zabawy z prawem
Ponoć nowy pan minister jest orędownikiem prawa posiadania broni przez obywateli. No, nareszcie będziemy mieli jak w USA - wykrywacze metalu przed szkołami i kilkukrotny wzrost liczby zabitych z broni palnej. Za to każdy na własną rękę będzie mógł wymierzać sprawiedliwość, vide Columbine.


Człowiek to marionetka, za której sznurki pociągają inne marionetki
Jacek Cieslicki (1555 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zabawy z prawem
>Ponoć nowy pan minister jest orędownikiem prawa posiadania broni przez obywateli.

Okropne, on musi być antysemitą!

dziadek Jacek
*******
Goje wszystkich krajów, łączmy się!
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)Odp: "Proszę Boga Wszechmogącego..."
>Wracam do domu jakoś po 17, odpalam TV i trafiam w Teleexpress. I pierwsze, co widzę i słyszę, to
>pan Andrzej Czuma na tle polskiej i europejskiej flagi, mówiący: "Proszę Boga Wszechmogącego, aby
>wzmocnił moje słabości i abym był użytecznym członkiem rządu."
W naszym grajdołku ludkowie nie odróżniają pojęcia "prostytuować się" od pojęcia "prostytutka". Tym samym nie należy mieć do posła pretensji o to, że semantyka jest dlań zbyt trudna, by mówił poprawnie.
Cytat:
"Polityka co cię wkurza nie przeciętnie,
puszczaj sobie mimo ucha.
Jemu płaca aby duszę truł ci smętnie,
Niechaj tobie płacą, abyś jego słuchał <...>"
(Kabaret Olgi Lipińskiej).


Pozdrowienia.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Gdzie można kupić bilety? Widzę że znowu cyrk przyjechał.

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365