>Miałem Internet Eksplorer 7, wymieniłem go na najnowszą wersję FireFoksa - i utraciłem funkcję "kopiuj do schowka", Tak, bo ta opcja jest tylko w IE.
>Wróciłem więc, bardzo starannie sprzątając, do IE7 - odzyskałem kopiowanie, ale gdy chcę użyć funkcję "podgląd", to natychmiast tracę to wszystko, co tak pracowicie dwoma palcami wystukałem i cholera mną tłucze, za te moje "udoskonalania"... Opcja podgląd na pewno działa w IE7, sam tej przeglądarki używam. Nie powinno być problemu z używaniem równolegle IE7,FF2, FF3, Opery itd. Ja mam wszystkie popularne przeglądarki w najnowszych wersjach i ta funkcja działa, więc przyczyna jest innego rodzaju. Proponuję np. spróbować opcji brudnopisu, jeżeli też nie zadziała to będziemy szukać problemu.
|