Hm, to rzeczywiści zadanie z tezą, a ja Kołakowskiego kompletnie nie znam, z Baumanem już lepiej i tu rzeczywiście chcę być krytyczny. Ale w jakich ksiażkach Kołakowskiego szukać tego tematu?
>>Mam się oprzeć głównie na Kołakowskim, trochę na Baumanie.. >Czyli to zadanie z tezą, zostałeś w zasadzie skazany na napisanie pracy mało ciekawej. No chyba że potraktujesz tych dwóch panów krytycznie...
|