Racjonalista - Strona głównaDo treści
W sprawie formalnej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
21-02-2009 01:32wieczorek (5578 punktów)
(zablokowany)
W sprawie formalnej
hej,
jeden z moich wątków jest konsekwentnie usuwany ... nie znam powodu a przyznam szczerze , że chciałbym dowiedzieć się jakie kryteria decydują o tym , że wątki są usuwane ... ?
dziękuje za odpowiedź !
makuś
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Ja przeniosłem jeden do bazgrołów. A usunięcia wynikają pewnie z tego, że są duplikatami tego samego tematu.
jad11 (18783 punktów)
>Ja przeniosłem jeden do bazgrołów. A usunięcia wynikają pewnie z tego, że są duplikatami tego samego tematu.

Nie przychodzi powiadomienie na skrzynkę e-mail? Np. Założony przez ciebie wątek "..." został usunięty. Powód usunięcia - .....
?

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
webmaster (moderator)
Obecnie nie.
Terebint (795 punktów)
>Ja przeniosłem jeden do bazgrołów. A usunięcia wynikają pewnie z tego, że są duplikatami tego samego tematu.
A ja mam pytanie o edycję postów. Czy są jakieś ograniczenia czasowe? Dzisiaj około 12.00 napisałem post w tym temacie: www.racjonalista.pl/forum.php/s,183198/z,0/d,18 , a później zorientowałem się, że "popełniłem babola". Chciałem to poprawić, ale patrzę, że w ogóle nie ma przy tym poście opcji "edytuj"...
21-02-2009 18:42 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)

>A ja mam pytanie o edycję postów. Czy są jakieś ograniczenia czasowe?

   Autor każdej wypowiedzi może dokonywać jej edycji tylko do czasu udzielenia nań odpowiedzi.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Terebint (795 punktów)
>>A ja mam pytanie o edycję postów. Czy są jakieś ograniczenia czasowe?
>   Autor każdej wypowiedzi może dokonywać jej edycji tylko do czasu udzielenia nań odpowiedzi.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


Aha, dziękuję za odpowiedź oraz administracji za moderację mojej wypowiedzi.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365