Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niech będzie pochylony

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-02-2009 12:24diogenes (42753 punktów)Niech będzie pochylony
Ocena 3 na 3
wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html

Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję
zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź standardowa: Na wieki wieków amen .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję
>zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź
>standardowa: Na wieki wieków amen .

"Niech będzie pochylony" - to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.



Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
25-02-2009 12:35 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.

Pätz też pochylał się nad wszystkimi? Czy tylko niektórymi?
25-02-2009 17:23 
 Ocena 3 na 3
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.
>Pätz też pochylał się nad wszystkimi? Czy tylko niektórymi?
>

Pochylano się przed nim, ale tyłem do niego.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
25-02-2009 14:00 
 Ocena 9 na 9
jad11 (18783 punktów)

>"Niech będzie pochylony" - to już było. Tak mówiono do biskupa Paetza.

I było też:

Kleryk do kleryka:
-Zdałeś egzamin?
-Jasne, z Paetzem w dupie.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
jad11 (18783 punktów)

>Prezydent Kaczyński, 168 cm

+ wysokość stolca. Nie wiem ile ale pewnie starczy, żeby mógł się pochylać.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Pandorra (1289 punktów)

>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić >się nad każdym z nas.

Ja poproszę, żeby nie nade mną.


Nie pytaj co rząd może zrobić dla ciebie. Pytaj jak możesz temu zapobiec
jkl; (5859 punktów)
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas. To doprawdy niebywałe.

Czemu? Jak już wszystkich zdołuje...

(Alicja)Duda (25557 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas.
Coś mi się wydaje, że te 168cm to na obcasach i w kapeluszu. Gdyby miał 168 to nie byłby takim kurduplem.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Gdyby miał 168 to nie byłby takim kurduplem.

Alu, nie bądź małostkowa. Ty sobie wyobraź jak będzie wyglądał, gdy się pochli.

fides ex necessitate esse non debet
(Alicja)Duda (25557 punktów)
A on tak chce być miły.
jkl; (5859 punktów)
>Ty sobie wyobraź jak będzie wyglądał, gdy się pochyli.
Jak taboret?...

26-02-2009 11:07 
 Ocena 2 na 2
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Jak taboret?...>

Dla krasnali...

fides ex necessitate esse non debet
kortyzol (422 punktów)
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas. To doprawdy niebywałe.

Eee, ja bym nie ryzykowała na jego miejscu. To zwiększy ryzyko otrzymania kopa w prezydencką dupę Tylu chętnych wkoło...


Spójrzcie bowiem, oto kot blady, a piekło postępuje za nim.
25-02-2009 18:01 
 Ocena 1 na 1
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>Eee, ja bym nie ryzykowała na jego miejscu. To zwiększy ryzyko otrzymania kopa w prezydencką dupę Tylu chętnych wkoło...
>
Spójrzcie bowiem, oto kot blady, a piekło postępuje za nim.


A jest już jakaś oficjalna kolejka? Kto ostatni?!

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
25-02-2009 18:18 
 Ocena 1 na 1
Canon (433 punktów)
Eh zamiast politycy lizać dupę obywatelom za to, że ich łaskawie wybrali na urząd puszą się i wywyższają nad nimi- później nie ma co się dziwić, że taki Pan K. uważa się za litościwego boga, który rzuci spojrzeniem na takiego Kowalskiego. Wszyscy są równi! Ale kurcze ja równiejszy...
szperacz (2861 punktów)
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję
>zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź
>standardowa: Na wieki wieków amen .

Jesli dobrze pamiętam (a nie byłem nigdy katolikiem) to czarni kazali parafianom pozdrawiać się pełnym zdaniem:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ale jak to w nowej wersji będzie brzmiało? Jakoś nie bardzo pasuje nazwisko prezydenta. A może tak:
Niech będzie pochylony Lechu ze śmiechu?
A odpowiedź:
Kaczyński na pół kadencji
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo.

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
25-02-2009 21:46 
 Ocena 2 na 2
placownik (17853 punktów)

>Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo.

   Więcej wiary w siebie! Tobie to nie grozi. Ty nie jesteś przeciętna!

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
25-02-2009 23:28 
 Ocena 4 na 4
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>>Ja poproszę o nienachylanie się prezydenta nade mną. To mogłoby mnie zirytować. Bardzo.
>   Więcej wiary w siebie! Tobie to nie grozi. Ty nie jesteś przeciętna!
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


Bardzo dziękuję Czy w związku z tym mogę oficjalnie ubiegać się o zwolnienie z nachylania się nade mną przez prezydenta? Czy są już przygotowane specjalne druki zwolnienia z nachylania się? Może należy zarzucić kancelarię prezydenta podaniami o zwolnienie?

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>wiadomosci.onet.pl/1923198,11,item.html
>Prezydent Kaczyński, 168 cm, w przypływie litości i troski o obywatela, zamierza pochylić się nad
>każdym z nas. To doprawdy niebywałe. W związku z tym proponuję
>zmianę pozdrowienia Niech będzie pochwalony na Niech będzie pochylony . Odpowiedź
>standardowa: Na wieki wieków amen .

A tak przy okazji - znalezione w sieci:

"Atrybuty osobowości paranoicznej:

1.Czynności ekspresyjne - Obronna;
2.Funkcjonowanie interpersonalne - Prowokacyjna;
3.Styl poznawczy - Podejrzliwy;
4.Obraz ja - Nienaruszalne;
5.Reprezentacje obiektów - Niezmienne;
6.Głowny mechanizm obronny - Projekcja;
7.Organizacja morfologiczna - nieelastyczna;
8.Nastrój/temperament - gniewny

Diagnozuje się to na podstawie pewnych zachowań:

1.wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie,
2.tendencja przeżywania długotrwale przykrości,
3.podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań otoczenia jako wrogich
lub pogardliwych,
4.sztywne poczucie własnych praw,
5.podejrzenia dotyczące wierności (partnerów i przyjaciół),
6.przecenianie własnego znaczenia,
7.pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń

Specjaliści potrafią pomóc takim osobom. Panie prężydęcie -
nie ma sie co wstydzić i udać się do odpowiedniej przychodni."

serdecznie pozdrawiam

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365