> Ja już mam trzecie oko, z tyłu.A ja mam nawet dwie pary oczu. I nie widzę nic, często nawet słupów na drodze. To zresztą pewnie tłumaczy moje ubogie zdolności poznawcze. Wiadomo, jak się ze dwa razy rypnie w znak drogowy to i zakres widzenia się zmiejsza a i postrzeganie pozazmysłowe też już nie dział tak jak trzeba (czyt.: tak jak u autora tego tematu) PS. Temat zaiste adekwatny do podforum. PPS. Kurczę, nie wiem co się z tym postem stało. Wpisałem go niby w tym wątku: www.racjonalista.pl/forum.php/s,188118 a pojawił się jako nowy temat. Czy ja coś sknociłem czy to wina jakiejś "siły wyższej"? Jeśli moja, to przepraszam i proszę albo o usunięcie tego tematu-posta albo wklejenie go tam gdzie powinien być. Przepraszam za zamieszanie. No i to wygląda jakbym to ja był autorem wątku "Dowody na istnienie wyższosci ducha ponad cialem!" a przecież nie jestem!  |