Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wysiedział?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
16-03-2009 19:08Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)Wysiedział?
Ocena 5 na 5
www.racjonalista.pl/index.php/s,20/t,21118

i link do oryginalnego atrykułu

fakty.inte(*)objawil-sie-na-krzesle,1275173

Wątek do pośmiania się

Wierni z kościoła Jezusa Miłosiernego w mieście Saint Andre twierdzą, że w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego. Jak podają lokalne gazety, pod kościół zajeżdżają dziesiątki autokarów z katolikami, którzy chcą na własne oczy zobaczyć cud.

No wysiedział, wysiedział go...



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

G.K. (1679 punktów)
Chyba nic nie podsumuje lepiej tej sprawy niż klasyczny cytat:

"Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią." - Robert Pirsig


Każdy bóg umiera wraz ze śmiercią jego ostatniego wyznawcy.
diogenes (42753 punktów)
>w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego.

Gdyby powąchali tę poduszkę, gdyby odwołali się do starszej (i mądrzejszej) części mózgu - zmieniliby zdanie.
16-03-2009 19:43 
 Ocena 3 na 3
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>>w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego.
>Gdyby powąchali tę poduszkę, gdyby odwołali się do starszej (i mądrzejszej) części mózgu - zmieniliby zdanie.

A czy tenże ksiądz ma na swoich 4 literach (pupie, pośladkach, d...) negatyw, tego, co odbiło się na poduszce? Poproszę o zdjęcia negatywu


postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
17-03-2009 11:13 
 Ocena 2 na 2
plodzien (7378 punktów)
>>> w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego. >
>> Gdyby powąchali tę poduszkę, gdyby odwołali się do starszej (i mądrzejszej) części mózgu - zmieniliby zdanie. >
> A czy tenże ksiądz ma na swoich 4 literach (pupie, pośladkach, d...) negatyw, tego, co odbiło się na poduszce?
>> Poproszę o zdjęcia negatywu >

Wstydziliby się! Uczyć wiernych takich świństw.
Jeśli to jest odcisk, to niby do czego podobna jest twarz naszego Zbawiciela?
Zakrawa mi to na crimen laesae maiestatis.
Tłumaczyć ich może tylko dobra intencja wynikająca z umiłowania i pragnienia obcowania z ukochanym obiektem, którego wszędzie się widzi.
Ja na przykład jako nastolatek w wielu miejscach widziałem wnętrze przekrojonego na pół jabłka. Moja sytuacja była jednak lepsza, bo w końcu zacząłem jabłka konsumować.
W tym wypadku jest to typowa niezręczność, którą popełnić można w dobrej wierze.
Kiedyś słyszałem o portierze, który przywitał radośnie starego profesora powracającego do instytutu po dłuższej chorobie: Dzień dobry! To pan profesor jeszcze żyje!?
Tomasz@niewierny (568 punktów)
(zablokowany)
>A czy tenże ksiądz ma na swoich 4 literach (pupie, pośladkach, d...) negatyw, tego, co odbiło się na poduszce? Poproszę o zdjęcia negatywu
To nie negatyw, to matryca
17-03-2009 00:31 
 Ocena 1 na 1
jad11 (18783 punktów)
>>w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego.
>Gdyby powąchali tę poduszkę, gdyby odwołali się do starszej (i mądrzejszej) części mózgu - zmieniliby zdanie.

Prawdziwy cud! Ojciec niechybnie jest obdarzony świętymi pierdami.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
szperacz (2861 punktów)
>No wysiedział, wysiedział go...

Wydawało mi się, że takie "cuda" tylko w Polsce się zdarzają. Myliłem się.
16-03-2009 20:25 
 Ocena 1 na 1
e.coli (338 punktów)
>>No wysiedział, wysiedział go...
>Wydawało mi się, że takie "cuda" tylko w Polsce się zdarzają. Myliłem się.
>

Nie zapominajmy o słynnym zacieku maryjnym w Springfield.
e.coli (338 punktów)

A zauważyliście, że cień księdza ma rogi?

To dowód na to, ze to nie żaden cud, a dzieło Złego.
17-03-2009 00:11 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>A zauważyliście, że cień księdza ma rogi?
>To dowód na to, ze to nie żaden cud, a dzieło Złego.

Nie bluźnij, to cud - lekarze stwierdzili, że pierwszy raz widzą hemoroidy na nosie!
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>No wysiedział, wysiedział go...
Na zdjęciach widać jakąś czerwoną gałeczkę, może krzesło z tej samej bajki...
.
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
Ja z kolei widziałam w telewizji, jak jakaś starsza pani tatuuje sobie na ciele wizerunek świętej grzanki: kromki chleba, na której widać Maryję.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365