Racjonalista - Strona głównaDo treści
Celeb Atheist

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-03-2009 22:43stilgar (7322 punktów)Celeb Atheist
Ocena 4 na 4
Ostatnio trafiłem na stronę:
www.celebatheists.com/?title=Main_Page

Powiew nadziei
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sakowicz (285 punktów)
>Ostatnio trafiłem na stronę:
>www.celebatheists.com/?title=Main_Page
>Powiew nadziei
>

Pierwsza rzuca mi się w oczy gwiazdka porno. Iście doborowe towarzystwo
Paru nazwisk brakuije, np Mao, Stalina, ale i bez nich towarzystwo mało zachęcające.
18-03-2009 02:16 
 Ocena 1 na 3
stilgar (7322 punktów)
> ale i bez nich towarzystwo mało zachęcające.
Patrzymy na tą samą listę? Bo ja chciałem zacytować kilka co lepszych nazwisk, ale porzuciłem ten pomysł, bo musiałbym tu wkleić ją prawie w całości...
18-03-2009 09:05 
 Ocena 11 na 11
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Pierwsza rzuca mi się w oczy gwiazdka porno.
Na publicznych listach każdy wypatruje swoich.
.
18-03-2009 09:13 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>Pierwsza rzuca mi się w oczy gwiazdka porno.
>Na publicznych listach każdy wypatruje swoich.

Albo wręcz przeciwnie, co na jedno wychodzi.
18-03-2009 09:29 
 Ocena 9 na 9
plodzien (7378 punktów)
> Pierwsza rzuca mi się w oczy gwiazdka porno. Iście doborowe towarzystwo >

Która to, która? Bo ja nie wiem.

Czy przypadkiem nie mamy do czynienia ze zjawiskiem, które zaobserwował Boy-Żeleński? Niezrównany znawca literatury francuskiej stwierdził, że nie czytał ani połowy książek o seksie, które zna ksiądz Pirożyński.
18-03-2009 16:55 
 Ocena-2 na 2
Sakowicz (285 punktów)
>Czy przypadkiem nie mamy do czynienia ze zjawiskiem, które zaobserwował Boy-Żeleński? Niezrównany znawca literatury francuskiej stwierdził, że nie czytał ani połowy książek o seksie, które zna ksiądz Pirożyński.
>

Wypocin Dawkinsa nie czytałem, a i tak wiem kto to jest. Zatem nie trzeba oglądać filmików panny Carrery żeby wiedzieć kto to.
18-03-2009 18:36 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
>Wypocin Dawkinsa nie czytałem, a i tak wiem kto to jest.

Ale skoro nie czytałeś, to skąd wiesz, że to "wypociny"?

Zatem nie trzeba oglądać filmików panny Carrery żeby wiedzieć kto to.

No proszę Ja nie wiedziałam.
18-03-2009 19:04 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>Wypocin Dawkinsa nie czytałem, a i tak wiem kto to jest.
>Ale skoro nie czytałeś, to skąd wiesz, że to "wypociny"?
>Zatem nie trzeba oglądać filmików panny Carrery żeby wiedzieć kto to.
>No proszę Ja nie wiedziałam.

Ja też - kto to jest Dawkins?
Sakowicz (285 punktów)

>No proszę Ja nie wiedziałam.

A ja zostaje przy swojej wersji, że nie widziałem żadnego filmu z ta panią. A nawet jeśli to nie pamiętam, mam amnezję i nikt nic mi nie udowodni.

Swoją drogą roztrzał nazwisk na liście niesamowity. Co to tam robi Carmac na przykład. Przecież poza pewnymi kręgami on jest zupełnie nieznany.
18-03-2009 11:20 
 Ocena 1 na 1
maciek (1053 punktów)
>Pierwsza rzuca mi się w oczy gwiazdka porno. Iście doborowe towarzystwo
Co masz przeciwko gwiazdce porno ?
18-03-2009 22:45 
 Ocena-1 na 1
qbass (15 punktów)
>Paru nazwisk brakuije, np Mao, Stalina, ale i bez nich towarzystwo mało zachęcające.

Proponuję lepiej poszukać, Stalin jest.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365