Racjonalista - Strona głównaDo treści
FMS - jak się dostać

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-03-2009 19:21ra-serafin (2786 punktów)FMS - jak się dostać
Czy mógłby ktoś napisać w jaki sposób dostać się do FMS, jakie są wymagania i inne potrzebne dane. Tylko bez rzeczy typu: napisać do szefa FMS w swoim regionie bo o tym wiem. Jeżeli ktoś należy lub wie jak się dostać to proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Czy mógłby ktoś napisać w jaki sposób dostać się do FMS, jakie są wymagania i inne potrzebne dane.

A co to jest FMS???
30-03-2009 19:52 
 Ocena 4 na 4
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
> A co to jest FMS???

   Wpisz "FMS" w wyszukiwarkę i naciśnij "Szukaj w Google" lub enter.
   
31-03-2009 11:57 
 Ocena 1 na 1
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>> A co to jest FMS???
>   Wpisz "FMS" w wyszukiwarkę i naciśnij "Szukaj w Google" lub enter.
>   

Jednak wolę żeby mi ktoś mądry wytłumaczył, niż żeby mnie ktoś przemądrzały odsyłał do Googla.
31-03-2009 12:04 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>> A co to jest FMS???
>   Wpisz "FMS" w wyszukiwarkę i naciśnij "Szukaj w Google" lub enter.
><p

Wpisałam i wyszło mi:
1) Federacje Maminsynków Starachowickich
2) Florystyczno Masońskie Stowarzyszenie
3) Fanatycy Muzułmańskiego Seksu
4) Fajni Mili Sukinsyni

O które chodziło?
31-03-2009 22:37 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>wyszło mi

   Nie bardzo ci wyszło, bo zabrakło Frajerów Mało Samodzielnych.
   
31-03-2009 23:07 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>wyszło mi
>   Nie bardzo ci wyszło, bo zabrakło Frajerów Mało Samodzielnych.
>   

Po prostu zapytałam, a Ty, skoro wiesz mogłaś mi po prostu odpowiedzieć. Ale wolałaś mnie pouczać, postawić się ponade mną, a przez to dużo straciłaś mojego szacunku, bo czytam Twoje wypowiedzi i uważałam Cię za osobę, o otwartym i "normalnym" sposobie bycia. Moja wina, pomyliłam się. Nie powinnam oceniać ludzi na podstawie tego co piszą na forum i Tobie też radzę tego nie robić, bo możesz się zdziwić, jeśli "mało samodzielna frajerka" okaże się kimś innym niż myślałaś. Ja nie wierzę w Googla Wszechwiedzącego i dlatego jestem na tym forum, bo uważam, że od ludzi można się więcej dowiedzieć niż z wyszukiwarki. Tak w ogóle, to z Twoim podejściem moglibyśmy zupełnie zniknąć z tego forum, bo po co w ogóle pytać, dyskutować, dzielić się swoimi myślami z innymi ludźmi. Możnaby po prostu wszystko "wklepać" w google.
Proszę Cię na przyszłość, nie obrażaj mnie, nie miej mnie za głupszą od siebie, tylko rozmawiaj ze mną jak racjonalistka z racjonalistką a może obydwie na tym skorzystamy.
Pozdrawiam
Lucyna
31-03-2009 23:29 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
   
Kocham Dostojewskiego i sentencja jego autorstwa jest jedną z moich ulubionych (znajduje się w moim profilu):

"Najgorsze jest to, że z natury jestem podły i zawsze i we wszystkim dochodzę do ostateczności, przez całe życie przekraczałem granice."

O ile mój pierwszy post do ciebie był utrzymany w tonie żartobliwym (może brakło w nim emotikonki, która taki ton by jednoznacznie wskazała), to w drugim poście przekroczyłam granicę dobrego smaku.

Przepraszam.

Gdybym mogła, sama dałabym sobie minusa.
Aneta Dziwińska
30-03-2009 20:42 
 Ocena 2 na 2
ra-serafin (2786 punktów)
>>Czy mógłby ktoś napisać w jaki sposób dostać się do FMS, jakie są wymagania i inne potrzebne dane.
> A co to jest FMS???
>

Federacja Młodzieży Socjaldemokratycznej, młodzieżówka SLD.

Wojsko Zawodowe - Dołącz do najlepszych
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>> A co to jest FMS???
>>
>Federacja Młodzieży Socjaldemokratycznej, młodzieżówka SLD.

Dziękuję za wyjaśnienie.


Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Czy mógłby ktoś napisać w jaki sposób dostać się do FMS, jakie są wymagania i inne potrzebne dane.
>Tylko bez rzeczy typu: napisać do szefa FMS w swoim regionie bo o tym wiem. Jeżeli ktoś należy lub
>wie jak się dostać to proszę o odpowiedź.
>Z góry dziękuję.

Złe forum.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
youzwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
A może FSM ;p en.wikipedia.org/wiki/Flying_Spaghetti_Monster


"Największy błąd popełnia ten, kto sądząc, że może zrobić niewiele, nie robi nic"
Satyr (4285 punktów)
> jakie są wymagania i inne potrzebne dane.

Zapewne niezbędny jest brak szacunku do własności prywatnej (szczególnie nie swojej).

Przyda się również dryg do zmuszania ludzi do takiego, a nie innego wychowywania dzieci, wydawania ich własnych pieniędzy na takie a nie inne bzdury, do cenzury słownej, poprawności politycznej itp, ogólnie biorąc, dryg do regulowania prawem tego, czego nikt normalny nie myśli regulować

P.S. Jedyna potrzebna umiejętność ekonomiczna to powiększanie deficytu budżetowego

Pozdrawiam
Adamiak (36436 punktów)
>Czy mógłby ktoś napisać w jaki sposób dostać się do FMS, jakie są wymagania i inne potrzebne dane.
>Tylko bez rzeczy typu: napisać do szefa FMS w swoim regionie bo o tym wiem.

   To po co piszesz tutaj?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365