W ramach swojego konta mamy możliwość wypełnienia "deklaracji zainteresowania PSR", co w konsekwencji sprawia, że można stać się sympatykiem np. "ośrodka wirtualnego" i wszystko fajnie. A jak dokonać aktu apostazji w stosunku do PSR?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Standardowa procedura: podanie, świadectwo przystąpienia, dwóch pełnoletnich świadków. O ile się też orientuję - zgodnie z zapożyczonym obyczajem - karą za apostazję jest śmierć.