Racjonalista - Strona głównaDo treści
Długość postu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-04-2009 12:37zolv (1640 punktów)Długość postu
Witam

Wiem, że jest określona maksymalna długość postu. Brakuje jednak informacji (np w trakcie podglądu jakiś tekst na czerwono czy coś w ten deseń) o tym, że post został przycięty. Dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby w oknie podglądu w miejscu wyrenderowanej wiadomości post został przycięty, natomiast z okna edycji już nie gdyż autor się wysilił napisać zbyt długi post a tu mu ucięło i skąd ma wziąć treść.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nabuko (673 punktów)
(zablokowany)
>Witam
>Wiem, że jest określona maksymalna długość postu. Brakuje jednak informacji (np w trakcie podglądu
>jakiś tekst na czerwono czy coś w ten deseń) o tym, że post został przycięty. Dobrym rozwiązaniem
>byłoby, gdyby w oknie podglądu w miejscu wyrenderowanej wiadomości post został przycięty, natomiast
>z okna edycji już nie gdyż autor się wysilił napisać zbyt długi post a tu mu ucięło i skąd ma wziąć
>treść.

Trzeba patrzeć w małe okienko pod wypowiedzią, gdzie na bieżąco podawana jest ilość liter która pozostała do limitu 6000.
Jak Ci się pokaże "0", to jest ono właśnie na czerwono, jak sobie życzyłeś

A najlepiej to pisz dłuższe posty u siebie w jakimś programie, a dopiero potem przenoś. To nawet jak Ci ucina, to masz kopię tego co ucięło w swoim programie.
Tak się wymądrzam, bo większość postów które piszę jest za długich i znam problem od podszewki
Ale może webmaster coś doda, tylko że byłby to post obok mojego, a to przecież według niego "siara"

pozdr.
zolv (1640 punktów)
>Trzeba patrzeć w małe okienko pod wypowiedzią, gdzie na bieżąco podawana jest ilość liter która pozostała do limitu 6000.

"Liczba liter" Przepraszam.

A u siebie żadnego okienka z liczbą liter nie widzę. Znowu mi coś na oczy poszło? Można prosić o jakąś podpowiedź?

>A najlepiej to pisz dłuższe posty u siebie w jakimś programie, a dopiero potem przenoś. [...]

Tak właśnie zrobiłem tym razem - na szczęście.

"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>A u siebie żadnego okienka z liczbą liter nie widzę. Znowu mi coś na oczy poszło? Można prosić o jakąś podpowiedź?
Na dole ramki okna edycyjnego jest napis "Zostało znaków:" i okienko licznika.
.
18-04-2009 22:39 
 Ocena 1 na 1
zolv (1640 punktów)
>Na dole ramki okna edycyjnego jest napis "Zostało znaków:" i okienko licznika.

Wybacz, ale u mnie nie ma

Ale znam przyczynę. "Zostało znaków...". Ja używam Opery - nie ma okienka (brak również przycisków do formatowania), pod Chromem również.
Okienko jest tylko pod Firefoxem i Internet Explorerem.


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Okienko jest tylko pod Firefoxem i Internet Explorerem.
W Epiphany i Galeonie też jest.
--------
Edycja
W Safari nie ma.
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>>Okienko jest tylko pod Firefoxem i Internet Explorerem.
>W Epiphany i Galeonie też jest.
>--------
>Edycja
>W Safari nie ma.

Epiphany i Galeon są oparte na Gecko czyli ten sam silnik co Firefox.

Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
webmaster (moderator)
Już jest też w Opera.
zolv (1640 punktów)
>Już jest też w Opera.

Piwo dla webmastera Chociaż dziwnym jest, że nie jest wspierana przeglądarka, która w wersji 10 przechodzi test ACID3 w 100%.

"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
zolv (1640 punktów)
>>Już jest też w Opera.

Oj, zabieram piwko. W Operze 10.00 alpha nie działa .


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
Cabbage (1821 punktów)
(zablokowany)
Maksymalna długość postu wynosi 40 dni i nocy.


?/!

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365