> 1. Czy popieracie zwiększenie puli podatku, który można kierować na wskazane cele?Tak, pula 100% byłaby OK. > 2. Czy i komu ofiarowaliście w tym roku swój 1%?Nic nikomu nie dałem  Błędnie założyłem, że podobnie jak w roku minionym w USach będą wisiały listy fundacji z KRSami. Nie wisiały... Tak przy okazji... Irytuje mnie to, że w okresie rozliczeń podatków nagle aktywizują się różne dziwne fundacje o których przez resztę roku nic nie słychać  'Jakaś-tam-fundacja zajmująca się sterylizacją psów w Wielkopolsce'. Wydawanie kasy na reklamę zachęcającą do odstąpienia przez nas 1% jest troszkę śmierdzące.
|