Mam pytanie, głównie chyba do moderatorów, ale nie tylko, może "starzy" forumowicze potrafią mi wyjaśnić. Zauważyłam, że w dziale Filozofia i światopogląd pojawił się nowy wątek o tytule "Jaka wg was etyka jest wstanie sprostac dzisiejszym czasom?" (pisownia oryginalna). Jest niedostępny, przynajmniej dla mnie. Dlaczego tak się dzieje? |