Natknąłem się dzisiaj na artykuł pt. "Zmieniamy konkordat", który piekielnie mnie zainteresował. Przeczytałem petycję i stwierdziłem, że złożenie podpisu to trochę mało, jeśli rzeczywiście chcę pomóc sprawie. Tak też postanowiłem spróbować zebrać trochę podpisów, lecz nie sposób się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że zdecydowanie łatwiej przeprowadzać jest takie akcje w grupie albo nawet we dwójkę. Chciałbym się w takim razie spytać, czy jest na forum ktoś ze Skierniewic, kto byłby w stanie i chciałby mi pomóc w zbieraniu podpisów. |