>Dość długo zastanawiałem się, dlaczego w Fatimie te >dzieci tak"szybko" pomarły? Czy kto odpowie mi na to >pytanie? >Przypuszczam, że znudziło im się opowiadać tą bajkę?
Wcale nie tak "szybko" pomarły. Bogdan Motyl w którymś ze swoich tekstów opisał ich losy.
|