Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ciepłe piwo

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-05-2009 11:28lukaszewicz (5674 punktów)Ciepłe piwo
Ocena 5 na 5

Właśnie wyjmowałem z lodówki mój ulubiony napój, kiedy opanowała mnie przerażająca wizja.
Wulkan piwny i sączące się z niego ciepłe piwo.
Przeszukałam internet i nigdzie nie znalazłem informacji o temperaturze piwa w Wulkanie.
Czyżby marzenie o Niebie było mrzonką?
Może ktoś zna Odpowiedź?

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
>Czyżby marzenie o Niebie było mrzonką?
>Może ktoś zna Odpowiedź?
Hańba Ci, człowieku małej wiary.
Karzeł z mojej szuflady mówi mi, że Jego Omnipotentna Makaronowatość rozważa obecnie dwie opcje - albo sprawi, że piwo w Świętym Wulkanie będzie zimne, albo zmieni Ci gust, byś rozsmakował się w ciepłym. Impossible is nothing.
30-05-2009 13:43 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)

>Karzeł z mojej szuflady mówi mi, że Jego Omnipotentna Makaronowatość rozważa obecnie dwie opcje - albo sprawi, że piwo w Świętym Wulkanie będzie zimne, albo zmieni Ci gust, byś rozsmakował się w ciepłym. Impossible is nothing.

Chwilowo mnie pocieszyłeś, ale:
Czy facet, który lubi ciepłe piwo to dalej będę "Ja"?
Czy coś zimnego można nazywać Wulkanem?
Dlaczego trzymasz Karła w szufladzie?
Wypuść go natychmiast i daj mu jakieś bonzai aby się mógł spokojnie wysikać.Przecież, jak każde stworzenie , lubi piwo i ma swoje potrzeby.
Pooozdraaawiaaaaaam.
jkl; (5859 punktów)
>Czyżby marzenie o Niebie było mrzonką?
>Może ktoś zna Odpowiedź?

Gdybyś nieco dłużej nad tym pomedytował spłynęłaby na Cię łaska oświecenia, że istotnie wulkan wybucha gorącym piwem, ale następnie tworzy piwne chmury, wędrujące do wyższych rejonów atmosfery, gdzie ulegają ochłodzeniu, po czym schodzą niżej i skraplają się bezpośrednio nad kuflem.
30-05-2009 16:04 
 Ocena 2 na 2
lukaszewicz (5674 punktów)

>Gdybyś nieco dłużej nad tym pomedytował spłynęłaby na Cię łaska oświecenia, że istotnie wulkan wybucha gorącym piwem, ale następnie tworzy piwne chmury, wędrujące do wyższych rejonów atmosfery, gdzie ulegają ochłodzeniu, po czym schodzą niżej i skraplają się bezpośrednio nad kuflem.

Podoba mi się ten wywód.Racjonalny, logiczny i nie odwołuje się do jakichś nudnych ksiąg.
Tłumaczy też dlaczego tak ważna jest walka o czystość atmosfery.Szczególnie o odpowiednią zawartość CO2.
salek (4701 punktów)
>Podoba mi się ten wywód.Racjonalny, logiczny i nie odwołuje się do jakichś nudnych ksiąg.
>Tłumaczy też dlaczego tak ważna jest walka o czystość atmosfery.Szczególnie o odpowiednią zawartość CO2.
Odpowiednio wysoką, oczywiście. W końcu czym byłoby zimne piwo bez CO2 (w postaci bąbelków)..
dominika (258 punktów)
pomylilam sie i nie wiem jak wyrzucic puste okienko? Pomocy?
xarion (917 punktów)
>pomylilam sie i nie wiem jak wyrzucic puste okienko? Pomocy?

   Opcja "kasuj" jest dostępna po osiągnięciu limitu 100 wypowiedzi...
W "puste okienko" zawsze możesz wstawić jakiś ciekawy widoczek...

"jeśli oddasz swoje prawa w ręce sędziów..." G.B.Shaw
dominika (258 punktów)
>Właśnie wyjmowałem z lodówki mój ulubiony napój, kiedy opanowała mnie przerażająca wizja.
>Wulkan piwny i sączące się z niego ciepłe piwo.
>Przeszukałam internet i nigdzie nie znalazłem informacji o temperaturze piwa w Wulkanie.
>Czyżby marzenie o Niebie było mrzonką?
>Może ktoś zna Odpowiedź?
>
www.youtub(*)?v=MtH0j5f5qZA&feature=related

Irlandczycy, The Pogues spiewajac stara biesiadna piosenke wiedza o czym mowia.

Slowa:

In heaven there is no beer
(no beer?!)
That's why we drink it here
And when we're all gone from here
Our friends will be drinking all the beer.

Wolne tlumaczenie:

W raju piwa nie bedzie
(nie bedzie?!)
Po to tu pijemy je wszedzie
Bo jak nas tu juz kiedys nie bedzie
Kto zostanie bedzie piwo pic wszedzie

Czy rozwiazalo to Panu problem.
Tu pic, bo tam nie ma.
-jad- (18783 punktów)
>pomylilam sie i nie wiem jak wyrzucic puste okienko? Pomocy?

Póki nikt nie odpowie na tamtego posta, powinnaś mieć pod nim opcję "Kasuj".


open your eyes
dominika (258 punktów)
>>pomylilam sie i nie wiem jak wyrzucic puste okienko? Pomocy?
>Póki nikt nie odpowie na tamtego posta, powinnaś mieć pod nim opcję "Kasuj".
>
open your eyes

>
Nie mam. Tylko edytuj. Chyba jestem za "smarkata" na forum i jest to przywilej, na ktory trzeba sobie zasluzyc
Zartuje, ale cos przypominam sobie, ze chyba jest potrzebne jakies minimum punktow, zeby mozna bylo usowac swoje odpowoiedzi i watki. Trudno, bede pracowac.
Ale dziekuje.
Alpha Phoenicis (4607 punktów)
>Właśnie wyjmowałem z lodówki mój ulubiony napój, kiedy opanowała mnie przerażająca wizja.
>Wulkan piwny i sączące się z niego ciepłe piwo.
>Przeszukałam internet i nigdzie nie znalazłem informacji o temperaturze piwa w Wulkanie.
>Czyżby marzenie o Niebie było mrzonką?
>Może ktoś zna Odpowiedź?
>
To proste: ponieważ piwo jest niebiańskie, podczas jego picia będzie się dostosowywało idealnie do gustu człowieka W Niebie nie ma takich pojęć jak ciepło i zimno, więc dzięki Jego Makaronowej Doskonałości będziemy odczuwać niebiański napój tak, jak nam to najbardziej odpowiada.

Może być? Czy mam znaleźć bardziej wyszukane teologiczne rozwiązanie?

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365