 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2009 13:58 | Nowak (-20 punktów) | Egzamin z chemii
-6 na 6 | Witam wszystkich. W najbliższą środę będę pisał egzamin sprawdzający z chemii z klasy III gim.Wie ktoś może na co kłaść nacisk w czasie uczenia się na ten egzamin. Będę walczyć o 5 za następujące oceny(4,5,5,5) stwierdziła iż nie umiem i że mi 4 wystawi. Na I semestr miałem naciągniętą 4 ale to chyba nie powód aby mnie gnoić?? niech ktoś kto pisał lub słyszał co może być na tym egzaminie powie na co kłaść szczególną uwagę  z góry dziękuję za pomoc. P.S. a na przykład jakbym znalazł pytanie z klas wczesniejszych to czy mogę poprosić o inne pytanie ??? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Egzamin z Chemii | >Witam wszystkich. W najbliższą środę będę pisał egzamin sprawdzający z chemii z klasy III gim.Wie >ktoś może na co kłaść nacisk w czasie uczenia się na ten egzamin. Będę walczyć o 5 za następujące >oceny(4,5,5,5) stwierdziła iż nie umiem i że mi 4 wystawi.
Widocznie ma rację skoro musisz się jeszcze douczyć.
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
|
|
3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | > ... na co kłaść szczególną uwagę Na naukę.
|
|
| Matix (5786 punktów) | Nie dziw się, za moich czasów ocena na koniec była oceną za cały rok, a więc pierwszy semestr też się liczy. Choć przyznam, że skoro z takimi ocenami jeszcze Cię "tępi" to ma srogi charakterek.
|
|
 | -1 na 1 | Nowak (-20 punktów) | > Nie dziw się, za moich czasów ocena na koniec była oceną za cały rok, a więc pierwszy semestr też się liczy. Choć przyznam, że skoro z takimi ocenami jeszcze Cię "tępi" to ma srogi charakterek.uczyłą też moją sistrę a ona miała 4. I uważa że jabłko nie pada daleko od ... i też muszę mieć 4
|
|
4 na 4 | Kasia (424 punktów) | > > P.S. a na przykład jakbym znalazł pytanie z klas wcześniejszych to czy mogę poprosić o inne >pytanie ??
A jak pani spyta 2x2=to nie odpowiesz bo to z podstawówki?, eh trzeba nauczyć się myśleć czyli korzystać z wiedzy a nie tylko zakuć klasę trzecia i wystarczy żeby mieć piątkę.
|
|
2 na 2 | Gary (32 punktów) | Koleś, co to w ogóle za post? Zwroc sie z pytaniem do starszych kolegów, byc moze oni pisali juz kiedys takie testy. Najlepiej naucz sie tego materiału jaki jest od ciebie wymagany. Nie bój sie, nauczycielka nie da ci nic innego. Z tego co pamietam to 3kl gim. to były alkiny,alkany i inne szeregi homologiczne. Wiec wzory do dziesiatego- sumaryczne i strukturalne, własciwosci tych zwiazkow i inne bajery cie interesuja : ). Tego sie uczy schematycznie: ) Pokaz tej francy na co cie stac
|
|
 | 1 na 1 | Nowak (-20 punktów) |
> Pokaz tej francy na co cie stac jestem 1 w historii jej kariery który wystąpił więc wiesz a reszta chyba że byli zagrożeni. Ja z sprawdzianu otrzymałem 4+ w tamtym semestrze. a w tym roku to ani sprawdzianu ani nic. a w tym semestrze 3x5 i 4 to przepraszam jakie powinienem mieć oceny 6666 i potem zawód że mi 6 nie postawi ;/ ale dzięki  P
|
|
| igrazka (303 punktów) |
> P.S. a na przykład jakbym znalazł pytanie z klas wczesniejszych to czy mogę poprosić o inne >pytanie ???
a co nie umiesz tego co było w klasach poprzednich? to może rzeczywiście nie zasługujesz na 5.. w końcu uczymy sie po to aby potem korzystać z tej wiedzy..a z czego Ty bedziesz korzystal jak wszystko zapomnisz?
|
|
| Jankowski agnostyk (405 punktów) |
> na co kłaść szczególną uwagę z góry dziękuję za pomoc.Możesz kłaść na stół....
|
|
 | | Nowak (-20 punktów) | > >na co kłaść szczególną uwagę z góry dziękuję za pomoc.> Możesz kłaść na stół....Nauczycielka ma amerykańskiego dodgea na pewno jej by się przydały
|
|
1 na 1 | sztejkat (4743 punktów) | Z Twoich postów wynika, że głównie interesuje cię 3xZ: Zakuć Zdać Zapomnieć. Moim zdaniem to najgłupsza możliwa droga, ale cóż, Twoja wola. Dla mnie tym lepiej - im głupsi będą przyszli inżynierowie tym więcej € dla mnie. A po mojej śmierci... to mi już będzie wisieć. Chociaż, może jeśli dorobię się bachorów to zmienię zdanie. Kto mnie tam wie  Jeśli jednak taka Twoja wola, polecam wyłudzić nieco kasy od rodziców i zapisać się na dobry kurs szybkiego czytania i mnemotechnik. Pomoże nie tylko w 3xZ ale i w normalnej nauce. Pozdrawiam,
Tomasz Sztejka
|
|
 | 2 na 2 | stilgar (7322 punktów) | >Z Twoich postów wynika, że głównie interesuje cię 3xZ: Zakuć Zdać Zapomnieć. >Moim zdaniem to najgłupsza możliwa droga, ale cóż, Twoja wola. Dla mnie tym lepiej - im głupsi będą przyszli inżynierowie tym więcej € dla mnie.
A potem taki inżynier zbuduje most, który sie zawali akurat, gdy będziesz nim przejezdzał...
|
|
|  | | sztejkat (4743 punktów) | >(...) >A potem taki inżynier zbuduje most, który sie zawali akurat, gdy będziesz nim przejezdzał...
ZANIM dotrze do tego poziomu, by budować mosty, to ja już raczej chodzić nimi nie będę. No, chociaż może będę POD nimi mieszkał.
Wiem, nadchodząca głupota nowej generacji fachowców to zwiastun idiokracji. I wiem, że to raczej tragedia niż powód do radości. Jednak dla zdrowia własnego wolę wyszukiwać w tym dobre strony - tu: więcej ojro dla mnie - niż zamartwiać się czymś, na co wpływ mam mizerny.
Pozdrawiam,
Tomasz Sztejka
|
|
2 na 2 | liliac (147340 punktów) | Hej- bez jaj! Co ten post robi w dziale Nauka? I co robi na tym forum?? I dlaczego jeszcze nie jest w Bazgrołach??? Moderatorów proszę o uwagę!
|
|
2 na 2 | Michał Żelazny (1528 punktów) | O! Różowy Słonik! Na złotym łańcuszku?
Dziecino, kto Ci podał adres tego forum i czemu założyłeś, że ludzie tutaj nie mają nic ciekawszego do roboty?
|
|
 | -3 na 3 | Nowak (-20 punktów) | >O! Różowy Słonik! Na złotym łańcuszku? >Dziecino, kto Ci podał adres tego forum i czemu założyłeś, że ludzie tutaj nie mają nic ciekawszego do roboty? > To po co piszesz w tym temacie. Nikt tobie nie zabroni pisać ani mi zakładać kolejnych tematów:P Jak Cię to denerwuje to pobierz sobie taki program Beniamin lub coś w tym stylu i tam w ustawieniach podajesz jakie strony ma blokować to dajesz ten link i tyle i już ci nie wchodzi :?
|
|
|  | 2 na 2 | placownik (17853 punktów) |
>To poco piszesz w tym temacie. Nikt tobie nie zabroni pisać ani mi zakładać kolejnych tematów:P Jak Cię to denerwuje to pobierz sobie taki program beniamin lub coś w tym stylu i tam w ustawieniach podajesz jakie strony ma blokować to dajesz ten link i tyle i już ci nie wchodzi :?
Rozbrykałeś się. Chyba jednak rację mają ci, którzy podejrzewają, że pomyliłeś fora. Mniej pisz (piszesz fatalnie), więcej czytaj, to zwiększy Twoje szanse na zajęcie punktowanego miejsca w wyścigu szczurów znacznie bardziej, niż "wypisanie się" z religii.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
2 na 2 | pavvel (8272 punktów) | > Witam wszystkich. W najbliższą środę będę pisał egzamin sprawdzający z chemii z klasy III gim.Wie> ktoś może na co kłaść nacisk w czasie uczenia się na ten egzamin. Będę walczyć o 5Za moich czasów to na piątkę trzeba było umieć wszystko. Oczywiście drobne błędy mogły się zdarzyć, ale zasadą była znajomość całego materiału. A nauczycielka widzę życiowa kobieta. Zdaje sobie sprawę, że oceny "wywalczone" w ciągu roku nie zawsze odzwierciedlają wiedzę ucznia. I że jej się chce! Większość odpuściłaby sobie, postawiła tę piątkę i najwyżej pomyślała "niech się teraz inni męczą, to już nie mój problem" Podziwiać należy. P.S. Prośba do moderatora: Ten wątek nie ma nic wspólnego z nauką. Dział Bazgroły powinien być bardziej odpowiedni. Dałoby się przenieść? Podobnie prosiłbym potraktować wątek: Problem z Religią z działu Kościół i antyklerykalizm. www.racjonalista.pl/forum.php/s,217138No i autorowi należałoby się jakieś wyjaśnienie, że trochę się pomylił
|
|
 | 1 na 1 | placownik (17853 punktów) |
> Dałoby się przenieść? Dało się. > Podobnie prosiłbym potraktować wątek:> Problem z Religią z działu Kościół i antyklerykalizm.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,217138 Tu się wstrzymam, bo można z tego wątku jeszcze trochę na temat wycisnąć. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|