>Dopiero się okaże, czy te kraje chcą tylko coś ugrać w sferze taktycznej przez "postraszenie" USA, czy rzeczywiście wykonają konsekwentne ruchy systemowe. Jak do tej pory Amerykanom udawało się skutecznie neutralizować próby podkopania pozycji dolara jako "waluty światowej".
chcieć ugrać jak najwięcej to oni chcą i próbują czego tylko mogą by ugrać...wg mnie to właśnie jedna z prób "rozpoznawania terenu" gry [wojny ekonomicznej?]
|