A powiem Wam jeszcze kawał . Papież umarł i trafia do nieba. Bramę niebios otwiera mu św. Piotr a papież mówi: witaj Piotrze- to ja Papież umarłem tam na ziemi i przyszedłem do nieba na nowe życie , wpóśc mnie do nieba! Papież?- dziwi się Piotr, a kto to jest papież? Ja jestem namiestnikiem Boga , jego prawą ręką na ziemi. Namiestnikiem Boga? Poczekaj tutaj -pójdę zapytac szefa . Boże czy ty znasz niejakiego papieża- z ziemi przychodzi i prosi by go wpóscic do nieba! Papieża ? - nie znam , ale zapytaj Jezusa. Idzie więc Piotr do Jezusa i pyta o papieża. Papież ????????? A tak , Piotrze pamiętasz to KÓŁKO RYBACKIE założone ponad 2000 lat? Popatrz do dzisiaj działa  |