Racjonalista - Strona głównaDo treści
Witam wszystkich użytkowników i sympatyków "Racjonalisty"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
22-06-2009 12:39pyton357 (125 punktów)Witam wszystkich użytkowników i sympatyków "Racjonalisty"
Ocena 2 na 2
Od dawna przeglądam tę stronę i, znajduję wypowiedzi na wiele interesujących mnie tematów. Jestem człowiekiem który, aby opowiedzieć się za, czy przeciw, w danym temacie potrzebuje namacalnych materialnych dowodów. Ta strona zawiera tak obszerną wiedzę że, daje mi szansę na rozwój intelektualny. Zakładam że, znajdą się tu osoby które pomogą mi zrozumieć niektóre kwestie tu poruszane. Na razie muszę ograniczyć się do przeglądania i biernego obserwowania, takich tematów jak: o Biblii i religioznawstwie , prawie i ekonomii, technologii i elektronice. Szczególnie interesują mnie Racjonalizm i Technokratyzm. Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rutosides (143 punktów)Odp: Witam wszystkich użytkowników i sympatyków "Racjonalisty&quo
> Od dawna przeglądam tę stronę i, znajduję wypowiedzi na wiele interesujących mnie tematów. Jestem
>człowiekiem który, aby opowiedzieć się za, czy przeciw, w danym temacie potrzebuje namacalnych
>materialnych dowodów. Ta strona zawiera tak obszerną wiedzę że, daje mi szansę na rozwój
>intelektualny. Zakładam że, znajdą się tu osoby które pomogą mi zrozumieć niektóre kwestie tu
>poruszane. Na razie muszę ograniczyć się do przeglądania i biernego obserwowania, takich tematów
>jak;o biblii i religioznawstwie , prawie i ekonomii, technologii i elektronice. Szczególnie
>interesują mnie Racjonalizm i Technokratyzm. Pozdrawiam.

22-06-2009 23:55 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%!
   

Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
rutosides (143 punktów)
ok ok ok
22-06-2009 23:56 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
KO KO KO
   


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Niebanalne podejście do zasad interpunkcji.
Czy jesteś skryptem sprzęgniętym z translatorem?

   


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
23-06-2009 08:35 
 Ocena-1 na 1
rutosides (143 punktów)
hmm...wiesz?
zupełnie nie wiem co powiedzieć
teraz to wszystko wydaje mi sie być takie banalne
ale Twoja odpowiedź super, genialna, i jak błyskotliwa

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365