Witam wszystkich! Chciałbym was spytać jaki jest wasz stosunek do tego, głośnego ostatnio na różnych stronach, czy też yt, zjawiska? Jest tu wielu mądrych ludzi, znających się na fizyce itd. Jestem nowy na forum, nie znalazłem tutaj podobnych informacji, jeśli temat jest bezsensowny, to proszę go zamknąć  Pozdrawiam! |