Racjonalista - Strona głównaDo treści
TV gameshow offers atheists 'salvation'

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-07-2009 20:49siarkofrut (2125 punktów)
(zablokowany)
TV gameshow offers atheists 'salvation'
Ocena 2 na 4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilgar (7322 punktów)
>edition.cn(*)y.religion.gameshow/index.html
>I'll just leave this here.
Ciekawy konkurs

W ogóle, to tym ateistom opłacałoby się "nawrócić" - w nagrodę jest przecież darmowa wycieczka!

Chociaż, powinni zrobić darmową wycieczkę do British Museum dla ateistów którzy wytrwają przy swoim Wtedy by było fair.
04-07-2009 22:29 
 Ocena 8 na 8
czes (4083 punktów)
>Chociaż, powinni zrobić darmową wycieczkę do British Museum dla ateistów którzy wytrwają przy swoim Wtedy by było fair.

Chciałbyś coś za nic? Nie, tak dobrze to być nie może.
Przyjmiesz religię (którąkolwiek) i będziesz dawał na tacę do końca swych dni, to Ci dadzą na zachętę "darmową" wycieczkę (koszty szybko się zwrócą).
A przy tym jaka reklama !!!

PS. Jak wyraziłem swą wiarę w miłość, to dostałem awansem "darmowego" buziaka. A teraz .... ech!


Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
05-07-2009 12:14 
 Ocena 8 na 8
liliac (147340 punktów)
To jak z chrztem u Normanów Każdy na chrzcie dostawał nowiutką białą lnianą koszulę... I niektórzy w związku z tym chrzcili się po kilkanaście razy- bo Thor Thorem, a koszula koszulą
05-07-2009 21:51 
 Ocena 3 na 3
Climber (3006 punktów)
Najpierw słaby umysł omotają bogiem a potem zacznie się walka wszystkich i przekrzykiwanie się: "MOJA WIARA JEST LEPSZA, BO JEST JEDYNA I PRAWDZIWA A RESZTA TO SĄ FAŁSZYWE WIARY!!!"

17 lutego Dzień Pamięci Ofiar Kościoła katolickiego. zobacz tutaj
05-07-2009 22:02 
 Ocena 3 na 3
stilgar (7322 punktów)
>Najpierw słaby umysł omotają bogiem a potem zacznie się walka wszystkich i przekrzykiwanie się: "MOJA WIARA JEST LEPSZA, BO JEST JEDYNA I PRAWDZIWA A RESZTA TO SĄ FAŁSZYWE WIARY!!!"

Moja wiara może twojej wierze skopać tyłek!
06-07-2009 20:43 
 Ocena 5 na 5
SloniSko (1109 punktów)
>Moja wiara może twojej wierze skopać tyłek!
   "Jest tylko jedna racja i ja, my ją mamy. Jedna jest racja i ona jest przy nas. Moja jest tylko racja i to święta racja! Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Moja racja jest najmojsza!"


"Never assume anything" - A. Milne
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>edition.cn(*)y.religion.gameshow/index.html
A TU po polsku.

>I'll just leave this here.
A co chcesz tu porzucić?
   

Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
Skymen (621 punktów)
>>edition.cn(*)y.religion.gameshow/index.html
>A TU po polsku.
I TUteż...o tym samym.
Ciekawe czy ktoś z tutejszych racjonalistów wziąłby udział w takiej zabawie gdyby była w polskiej TV. Chciałbym zobaczyć np Agnosiewicza w trakcie nawracania go przez Rydzyka! Który z nich by się bardziej "wił".

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365