Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bóg istnieje V2

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2009 21:01Kamil512 (-26 punktów)Bóg istnieje V2
Ocena -4 na 12
Witam serdecznie

Zacząłem nowy wątek ponieważ próba odpowiedzi kończy się fiaskiem
cyt: "Nie posiadasz uprawnień aby odpowiadać w tym wątku."

Biblia mówi o tym w ten sposób:

2 Tm 3:12
12. I wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania.
(BT)


CDN
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Matix (5786 punktów)
>I wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania.

wow, w pierwszej sekundzie po przeczytaniu tego zdania myślałem, że to groźba
13-07-2009 22:03 
 Ocena 3 na 3
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>w pierwszej sekundzie po przeczytaniu tego zdania myślałem, że to groźba
A V2 w tytule Cię nie zmroziło?
13-07-2009 21:05
 Ocena 11 na 11
Sylwek (15472 punktów)

>CDN

Błagam, nie!!!
Kowalska (14008 punktów)
>Zacząłem nowy wątek ponieważ próba odpowiedzi kończy się fiaskiem
>cyt: "Nie posiadasz uprawnień aby odpowiadać w tym wątku."
>Biblia mówi o tym w ten sposób:
>2 Tm 3:12
>12. I wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania.

   Jezu Chryste, że tak powiem. To Biblia i na temat sposobu wypowiadania na forum mówi???

   Dobra, edit: Ja Cię Sylwek błagam, Ty zrób coś żeby "ałtor" wątku już nie pisał. V2???
14-07-2009 01:17 
 0 na 2
Sylwek (15472 punktów)

>    Dobra, edit: Ja Cię Sylwek błagam, Ty zrób coś żeby "ałtor" wątku już nie pisał. V2???

Jam tylko chowający ci się w lodówce pederasta nie moderator o mocy blokowania użytkowników.

Pzdr, ha ha, skorośmy w bazgrołach wylądowali już - alem się spił, że ho, ho.
14-07-2009 22:37 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>>    Dobra, edit: Ja Cię Sylwek błagam, Ty zrób coś żeby "ałtor" wątku już nie pisał. V2???
>Jam tylko chowający ci się w lodówce pederasta nie moderator o mocy blokowania użytkowników.

Gdybyś mnie uważnie czytał, to byś wiedział, że w lodówce Ciebie już nie mam
Sylwek (15472 punktów)
A szkoda, dziś upał był tak nieznośny....
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)

>2 Tm 3:12
>12. I wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania.

A wszystkich, którzy nie chcą, tym bardziej!
Inny (38 punktów)
Mocno zastanawia mnie akurat fakt zablokowania, bo co jak co, ale ciężko określić wypowiedzi Kamila jako typowo "trollowe"... Że niezgodne z ogólnie przyjętymi poglądami na tym forum - to inna sprawa
Aż chce się w tej sytuacji zacytować Voltaire'a:
"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć"
(chyba, że w grę wchodzi coś co nie jest bezpośrednio widoczne dla zwykłego użyszkodnika - jakieś niegodne manipulowanie postami czy inna sprawa znana adminom )

Natomiast przeraża podejście do dyskusji niektórych 'racjonalnych', którzy poza niczym nie popartym wyśmianiem (świadczącym tylko o ich poziomie) do dyskusji nic nie wnoszą, a jakoś blokad dla nich nie widać.

Pozdrawiam.
14-07-2009 22:08 
 Ocena 2 na 2
Sylwek (15472 punktów)

>Natomiast przeraża podejście do dyskusji niektórych 'racjonalnych', którzy poza niczym nie popartym wyśmianiem (świadczącym tylko o ich poziomie) do dyskusji nic nie wnoszą, a jakoś blokad dla nich nie widać.

Skoro już włazisz na forum by krytykować niemiłych ci prześmiewców, racz poczytać inne ich wypowiedzi na zbliżone tematy a nie imputować komuś niemerytoryczność. Co ty myślisz że kwiatki pokroju kamila ileś tam to się rzadko zdarzają, żeby za każdym razem trzeba było tracić czas na tłumaczenia i "racjonalną dyskusję"?
14-07-2009 22:15 
 Ocena 4 na 6
Inny (38 punktów)
Co do Kamila - jego odpowiedzi w poprzednim temacie ( tutaj jest to wyrwane z dłuuugiego kontekstu także nie ma co dywagować) były rozsądne ( w oparciu o jego doświadczenie) i nie nazywałbym go 'kwiatkiem'.

Dziwię się niemerytoryczności tylko w tej konkretnej sprawie, jednej dyskusji , a nie ogólnie. Jeżeli nie mają czasu, by go 'tracić' na merytoryczną dyskusję, która coś wniesie to po co marnują go sobie i innym wypowiadając się w sposób, który nie jest konstruktywny?
A jeżeli dana kwestia była omawiana gdzieś indziej, to wystarczy podać linka.

Pozdrawiam serdecznie.

Update poprzedniego wpisu: Co do aspektu zablokowania poprzedniego wątku - po doczytaniu regulaminu - nie mam już pytań.
checkmate (1197 punktów)
Cytat:
Zacząłem nowy wątek ponieważ próba odpowiedzi kończy się fiaskiem
cyt: "Nie posiadasz uprawnień aby odpowiadać w tym wątku."

Biblia mówi o tym w ten sposób:

2 Tm 3:12
12. I wszystkich, którzy chcą żyć zbożnie w Chrystusie Jezusie, spotkają prześladowania.
(BT)


Nazywasz to prześladowaniem??? Podaj mi swoje dane, a obiecuję złożyć wniosek o kanonizację.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365